גם אם אתה מבין דבר או שניים במכוניות, ואתה מבין, בוא נודה: אם לא התעסקת חצי חיים עם קרבורטורים, פילטרים ומשאבות, הסיכוי שתדע מה בדיוק קורה בכל חלק מתחת למכסה המנוע שלך שואף לאפס. שזה בדיוק למה מוסך זה עסק כזה משתלם, ולמה אתה נדפק וממשיך לשלם. אז גמרנו עם זה. הנה כמה טריקים של מוסכניקים שכדאי שתכיר לפני שאתה שולף את הוויזה.

1. רכישת אמון בביקור הראשון. המוסכניק יודע שהפגישה הראשונה שלכם היא זאת שתקבע אם תחזור אליו, אז הוא יעשה הכול כדי להוציא אותך מבסוט. ברגע שבלעת את הפיתיון והחלטת להישאר אצלו, הוא כבר מסודר. אתה - קצת פחות. אז תישאר ערני לאורך זמן, ואל תהסס להחליף מוסך אם צריך.

2. שימוש בחלקים משופצים והצגתם כחדשים. חשבת שהרכיבו לך גיר חדש? תחשוב שוב. להרבה מוסכניקים אין סנטימנטים מיותרים, ואם הם יכולים להציג חלק משופץ כחדש, זה מה שהם יעשו. תהיה קטנוני ותבדוק טוב טוב מה מכניסים לך לרכב.

3. הוספת תוספים ללא הסכמה. טריק ידוע. אתה מקבל חשבון עם תוספי שמן ודלק שמעולם לא ביקשת. סכם עם המוסכניק מראש מה הוא מזרים פנימה.

4. הוספת שעות עבודה מעבר לדרוש. טריק עוד יותר ידוע. אתה שם את הרכב בבוקר, חוזר בערב, ומקבל חיוב על 10 שעות. כמה שעות לוקח להחליף רצועה, לעזאזל? עשה טובה וסכם מראש עם המוסכניק על תוכנית העבודה הצפויה.