יש מכוניות שהסיבה היחידה לעלות עליהן היא כדי לגרום לחברה שלך להיות מבסוטה מעצמה. מעבר לזה, כל קשר בינן ובין סוג כלשהו של גבריות הוא מקרי בהחלט. לאחר דיון ממושך עם אנשי ונשות צוות מאקו, קבלו את החמישייה המנצחת – רכבים שאם תעלה עליהם, הסיבה היחידה שבחורות יסתכלו לכיוון שלך היא כי האוטו שלך מעניין אותן יותר ממך.

1. סוזוקי ג'ימיני

אין תמונה
סוזוקי ג'ימיני
קודם כל, השם. נסה להגיד "אני נוהג על סוזוקי ג'ימיני" ואז לרדת על חצי ליטר בירה. לא הולך. חוץ מזה, זה בדיוק הג'יפ הקלאסי שבחורות אוהבות. מראה "חמוד כזה" ולא מרתיע, שנראה מצוין כשהיא מורידה את הילדים בגן או נכנסת לקומה 2- בקניון. ולמרות שמדובר ב-4X4, נסה לקחת את הג'ימיני לטיול ג'יפים ותראה לבד איך כל נהגי הסופה והלנדרובר יסתכלו עליך. בעצם תחסוך את הניסיון. פשוט אל תעשה על זה.

2. סמארט

אין תמונה
סמארט
אומרים שאם יש לך האמר זה בא כדי לפצות על משהו. ההיגיון המופלא הזה לא עובד בכיוון ההפוך. הסמארט קטנה מידי בשבילך וכל-כך מגניבה שזה עלול לעורר אצלך לבטים מיניים קשים. חוץ מזה, כל-כך קל לחנות איתה שזה יהרוס לך את האגו אם רק תנסה.

3. החיפושית החדשה

אין תמונה
החיפושית החדשה
זוכר איך אהבת את "החיפושית המשתוללת" כשהיית ילד ותמיד רצית שגם לך תהיה אחת כזאת? הנה המלצה חמה: שכח מזה. אולי, אם תנהג על חיפושית ישנה – רכב אספנות, אחרי הכול – זה איכשהו יכול להיסלח לך. החדשה, לעומת זאת, נראית כאילו כל מה שחסר לה כדי להשלים את התמונה זה ואזה עם פרחים על הדש-בורד ומדבקות בצורת לבבות על השמשה האחורית.

4. דייהטסו סיריון

אין תמונה
סיריון
יש איזו שמועה (נכונה) שזה רכב הנשים האולטימטיבי. ולא סתם: היא נראית כמו מכונית צעצוע, עם פינות עגלגלות במקומות הנכונים, וחלל פנים קטן מספיק כדי לגרום לנהגת להרגיש מספיק בטוחה בעצמה. לך, לעומת זאת, כל העגלגלות הזאת תגרום להרגיש בטוח בעצמך מקסימום כמו אביעד קיסוס ביום ורוד במיוחד.

5. האמר

אין תמונה
האמר
זוכר את ההיגיון מסעיף 2? הנה הוא בא לכדי מימוש. אם יש לך האמר אז זה אחד משניים: או שאתה כוכב קולנוע אמריקאי, או שאתה סתם אחד עם הרבה כסף שמרגיש צורך להוכיח לעולם שאתה מגה-תותח. עכשיו תראה את הקאצ': אם עד עכשיו כל מי שידע שיש לך זין קטן זאת אשתך והחבר'ה מהמילואים, עכשיו כבר כולם ידעו. השתכנעת?