סיפורנו יוצא הדופן מתחיל אחרי שקבוצה של חברי ילדות (כולם נשואים) החליטה לארגן מסיבת סקס ללא נשותיהם - יחד עם קבוצה של נשים זרות. אחרי שהתארגנו על מקום, וסגרו הכל בקבוצת הוואטסאפ שלהם - הם נפגשו יחד עם הנשים שהזמינו וארגנו את מה שתואר לאחר מכן כ"אורגיית חברים". לא ברור מה גרם לאחד הגברים להוציא מצלמה ולצלם את כל ההתרחשות - אבל זה בדיוק מה שקרה, ומשם הכל יצא משליטה.

בדרך לא דרך שני סרטונים מתוך האירוע הגיעו לידי אחת מבנות הזוג של אחד הגברים שהתהוללו במסיבה, ובאופן טבעי היא החליטה להתנקם בכל משתתפי המסיבה. מיד עם קבלת הסרטונים לידיה, האישה החלה להפיץ אותם בכל הרשתות החברתיות והסיפור תפס במהירות ויראליות היסטרית. מערכת אתר cronica אליה הגיעו הסרטונים דיווחה כי היא קיבלה גם כמה הודעות קוליות ש"זלגו" אחרי שהסיפור התפוצץ וגרם לכאוס בעיר.

באחת ההקלטות שהופצו נשמעת אחת הנשים כשהיא אומרת: "אתמול בלילה שלחתי את הסרטון לכל הגברים שצולמו ונמצאים אצלי ברשימת אנשי הקשר - שלחתי להם את זה כדי שהם יידעו שאני יודעת בדיוק מה הם עשו", נשמעת האישה בהקלטה. בהמשך התברר כי מיד לאחר שהסרטון הפך לוויראלי ורבים מתושבי בעיר נחשפו אליו, התעורר סקנדל עצום שהוביל את כל נשותיהם של הגברים בסרטון להגיש בקשה לגירושים, וכך תוך 24 שעות הוגשו מספר שיא של בקשות לגט וכל הגברים "נזרקו" על ידי נשותיהם.

האישה שחשפה את הסרטון סיפרה כי לבן זוגה ולחבריו שהשתתפו במסיבה הייתה קבוצת וואטסאפ בה הם ארגנו את כל האירוע - החל מאיסוף הכסף והלוגיסטיקה ועד סגירת הנשים שהגיעו להשתתף במסיבה. בהקלטה נוספת שהודלפה מאותה קבוצת וואטסאפ נשמע אחד הגברים אומר: "מה שקורה כאן זה טירוף מוחלט - כולם כאן הולכים להיפרד מהנשים שלהם", אמר וגם צדק.