שחקן כדורעף איטלקי שהיה משוכנע שמצא את אהבת חייו התברר להיות קורבן של הונאה אכזרית. במשך יותר מעשור העביר רוברטו קזניגה סכומי כסף אדירים לאישה בשם "מאיה", כשבפועל היה זה מתחזה ששכנע את האתלט שהוא אישה בעזרת תמונות של הדוגמנית הברזילאית אלסנדרה אמברוסיו.

קזינגה, קפטן קבוצת הכדורעף "ג'יאויה דל קולה", הכיר את "מאיה" דרך חברה משותפת בשם "מנואלה" – מי שהתבררה להיות במוח הגדול מאחורי התרמית, ולא לקח הרבה זמן לפני שהשחקן בן ה-42 התאהב בה והחל לקבל בקשות להעברת סכומי מזומן גבוהים.

בשיחה עם כתבים מקומיים, הוא תיאר כיצד "מאיה" טענה שהיא חולה במחלות כרוניות שמצריכות טיפולים יקרים מאוד, וקזניגה מצדו לא רק שמח לשלם את כל החשבונות שלה, אלא בשלב מסוים הוא אפילו קנה לה רכב חדש – וכל זה מבלי שפגש אותה פנים מול פנים אפילו פעם אחת.

מי שהבינו בסופו של דבר את חומרת מצבו של קזניגה היו חבריו לקבוצה, אחרי שזה סיפר להם שהוא מאורס לדוגמנית אותה לא פגש מימיו. על כן, הם יצרו קשר עם המשטרה ודיווחו שחברם נפל ככל הנראה קורבן להונאת ענק.

חוקרי המשטרה החלו לבחון את הפרשה, ועד מהרה מצאו את ולריה – בעלת הבית שמקבלת לתא הדואר שלה את התשלומים של קזניגה. בת ה-50 נחקרה וחשפה שהיא חברה של "מנואלה", מי שהונתה את שחקן הכדורעף יחד עם בן זוגה. בהמשך התברר שקזניגה העביר ל"אהובתו" יותר מ-700 אלף אירו לאורך תקופה של 15 שנה' ולבסו, מצא את עצמו מרושש. הוא תיאר לאחרונה את מצבו העגום לכתב תוכנית הטלוויזיה Le Lene ואמר: "יש לי כל כך הרבה חובות, זה כאילו התעוררתי מתרדמת".