מפיקת אירועים מוכרת הצליחה לעורר עניין רב ברשת לאחר הכרזתה כי בכוונתה לשבור שיא עולמי ולארגן את האורגיה הגדולה ביותר מאז ומעולם. פרל דרייר, מפיקת אירועים פוליאמורית בת 29 מקולורדו סיפרה כי היא מתכוונת להזמין למסיבה לא פחות מ-1,000 משתתפים, וכך לשבור את השיא הנוכחי של 500 איש "חוגגים" שנקבע ביפן.

בראיון לכלי התקשורת בבריטניה סיפרה פרל כי היא כבר מזמן הפסיקה לספור את השותפים המיניים שלה, בערך בגיל 21, ואחרי שסיימה עם הפרטנר המאה במספר שלה. בתחילת העשור היא השתתפה במסיבת הסקס הראשונה שלה, אשר לדבריה פתחה אותה לעולם המסתורי של התנסויות מיניות קצת אחרות. "אנשים בטוחים שמסיבות מין זה תופעה שהחלה בשנים האחרונות", היא מספרת. "אבל האמת היא שהן תמיד היו קיימות, פשוט באופן מחתרתי וממש מתחת לאף שלכם".

פרל השתתפה באורגיה הראשונה שלה בשנת 2012 כשהגיעה לאירוע בתור רקדנית בורלסק. "ברגע שנכנסתי ראיתי אנשים מקיימים יחסי מין ומעט נבהלתי. עד מהרה הבנתי שזה בדיוק כמו כל מסיבה אחרת, עם אנשים שמפטפטים ורוקדים. כלומר, אנשים יכולים לקיים יחסי מין, או סתם לעשות מה שהם רוצים. הכרתי המון חברים באותו לילה".

View this post on Instagram

A post shared by Pearl Derriere (@pearlderriere) on

למרות הגישה המשוחררת שלה בכל הנוגע למיניות, לפרל יש חוקים נוקשים בכל הקשור למסיבות מין המוניות; היא תמיד מספקת קונדומים לאורחים, לא מאפשרת הכנסה של טלפונים חכמים ועושה הכל כדי להבטיח את בטיחותם של המשתתפים. "אני עושה בדיקות לאיתור מחלות מין מדי שישה חודשים והתוצאות תמיד נקיות", היא סיפרה. "בנוסף, כדי לוודא שאנשים יתנהגו יפה ולא יעשו בעיות, אנחנו מכניסים רק אנשים שמגיעים בליווי חבר או שותף. ככה, אם מישהו מתעלף או גורם לאחרים להרגיש לא בנוח, אנחנו יכולים להעיר את תשומת ליבם של השותף שלהם".

פרל היא פוליאמורית, כלומר, היא מנהלת מערכת יחסים עם יותר משותף אחד, וכיום היא מתגוררת עם בן זוגה, דן פטריק (35) שעובד בתור מארח, ונוהגת לבקר את חברתה טומי בת ה-30 מדאלאס. חוץ מהם, היא נוהגת לקיים יחסי מין גם עם פרטנרים מזדמנים באורגיות שהיא הולכת אליהן – בידיעתם של פטריק וטומי.

View this post on Instagram

A post shared by Pearl Derriere (@pearlderriere) on

"מבחינתי, אני לא יכולה לדמיין עולם שבו אדם אחד ממלא את כל הצרכים הפיזיים והרגשיים שלי לכל החיים", היא מספרת. "זאת הסיבה שלהיות פוליאמורי מתאים לי כל כך. אני יכולה ללכת למסיבה מין עם דן ולשכב עם מישהו אחר, לפעמים אפילו חברה שאני מכירה וזה לא מפריע לו. זוהי מהות הקשר שלנו. אנחנו לא צריכים להרגיש לא בטוחים, כי אנחנו יודעים מה אנחנו שווים אחד כלפי לשני".