"מאז שמצאתי את עצמי מעורבת בפרשה הזאת, אני סובלת מסיוטים והתקפי פאניקה": מלכת ה-BDSM שנעצרה לאחרונה אחרי שהשתתפה באקט מיני עם שחקנית פורנו וכומר, פתחה השבוע בקמפיין לגיוס המונים, לאחר שלטענתה הפרשה גרמה להתדרדרות חמורה במצבה הרפואי.

מליסה צ'אנג, בת ה-23, נעצרה על ידי משטרת לואיזיאנה אחרי שהשתתפה באורגיה עם הכומר טרוויס קלארק (37) ושחקנית הפורנו מינדי דיקסון (41).

לטענתה של צ'אנג, כוחות המשטרה שהוזעקו למקום ועצרו אותה, החרימו לה בנוסף ציוד צילום ואיפור בשווי של יותר מ-1,000 דולרים, ומאז התפוצצות הפרשה היא מצויה במצב נפשי רעוע.

"תשלום הערבות יחד עם הזמן בו אני לא עובדת, הזמן שהייתי במעצר, הציוד שהוחרם, התשלומים לעורך הדין שלי ועוגמת הנפש האדירה שנעשתה לי פגעו בנפשי", כתבה מליסה בשורות התיאור של קמפיין גיוס הכספים שלה באתר GoFundMe. "הטראומה הנפשית שנגרמה לי הובילה להחמרה במצבי הרפואי והתחילת לסבול מתסמיני POTS (תסמונת הטכיקרדיה התנוחתית)".

כזכור, צ'אנג נעצרה יחד עם דיקסון וקלארק אחרי שעובר אורח ראה את השלישייה מקיימים יחסי מין על המזבח של כנסייה מקומית, ושוטרים שהוזעקו למקום עצרו אותם בגין התערטלות במקום ציבורי.

מאוחר יותר דווח שהארכיבישוף גרגורי מייקל איימונד הגדיר את מעשיו של קלארק כשטניים, סילק אותו מתפקידו והורה לשרוף את המזבח - אך למרות זאת צ'אנג טוענת שהיא חפה מפשע.

"אני מבינה שאנשים מאוד כועסים בגלל מה שקרה, אבל זה לא אומר שפעלתי בניגוד לחוק", טענה צ'אנג שקו ההגנה שלה גורס כי היא הוזמנה לנכס פרטי וביצעה אקט מיני בהסכמה מאחורי דלתות סגורות. למרות זאת, הפרקליטות המקומית צפויה להגיש נגדה כתב אישום חמור, ובמידה ותורשע עשוי להיגזר עליה עונש שיכול להגיע עד שלוש שנות מאסר.