"המשבר הבריאותי פגע מאוד בחייהם בני הקהילה – רבים מהם נשמעים להנחיות הריחוק החברתי ולא הולכים למסיבות סווינגרים": קורטני רודולף, תושבת ארה"ב בת 30, התראיינה לאחרונה לכלי התקשורת בארצה וסיפקה הצצה אל ההשפעה של המשבר הבריאותי העולמי על קהילת הסווינגרים.

רודולף, במקור מקליפורניה, מגדירה את עצמה בתור סווינגרית מאז שהייתה בת 19. בעבר היא הרבתה ללכת למסיבות ומפגשים של בני הקהילה - אך כעת, בעקבות המצב הרגיש, היא החליטה להשהות את אורח החיים הצבעוני שלה בעקבות התפרצות נגיף הקורונה.

"נכון לעכשיו אני יוצאת פחות מהבית ומשקיעה את רוב הזמן שלי בהתכתבויות עם הפרטנרים או בשיחות וידיאו", סיפרה רודולף. "התפרצות הנגיף בהחלט השפיעה על חיי הסקס שלי ושל אחרים בקהילה. הרבה סווינגרים שאני מכירה נמנעים מהתקהלויות או מפגשים חברתיים מחשש להידבקות".

אגב, מחקר בריטי שבחן את השפעות הקורונה על חיי המין של תושבי הממלכה מצא כי מאז ההתפרצות נרשמה עליה של 27% בכמות יחסי המים בין בני זוג בממלכה הבריטית, אך למרות זאת, המשבר פגע באופן משמעותי באפיקים רבים של תעשיית המין – כולל אינספור הפקות פורנו שעצרו את פעילותן בצל ההתפרצות.

רודולף הוסיפה כי המצב בהחלט גרם לה לשנות את אורח חייה, אבל הדגישה כי אין לו כל השפעה על המיניות שלה: "הנגיף לא יגרום לי להתנהג באופן שונה בקהילה. תמיד השתמשתי באמצעי מניעה ונהגתי באחריות – ואני לא מתכוונת להפסיק בזמן הקרוב", סיכמה הבריטית הצעירה את התקוות של כולנו.