שחקנית פורנו בינלאומית השקיעה אלפי דולרים בניתוחים פלסטיים על מנת להיראות כמו מושא ההערצה שלה: קיילי ג'נר - ולרשת, כמובן, יש הרבה מה להגיד על זה.

השחקנית לריסה לימה חשפה לאחרונה את המראה החדש שלה, בו השקיעה כ-72 אלף דולרים - והכל כדי להיראות כמו כוכבת הריאליטי האהובה עליה. את ההשקעה אגב, נרראה שהיא החזירה מהר מהצפוי.

השחקנית בת ה-34 עברה לאורך השנים האחרונות לפחות שישה סוגים של פרוצדורות כירורגיות: הגדלת חזה, שאיבת שומן, העברת שומן, בוטוקס, מילויים והסרת שיער בלייזר.

הניתוחים עצמם עלו לה כאמור הון תועפות, אבל היא מספרת שהיא הצליחה לממן אותם בלי בעיה, אחרי שהחלה לפעול באתרי תוכן שונים – שם הצליחה לגייס יותר מ-100 אלף דולרים.

כמו נשים רבות מתחומה, לריסה החלה לפעול בחודשים האחרונים בפלטפורמות שונות לשיתוף תוכן מיני – כולל האתר אונלי פאנס וקאם סודה, ולאחרונה היא חשפה את המראה החדש שלה במופע סטריפטיז בשידור חי - שם היא גרפה עשרות אלפי דולרים מטיפים של הצופים.

גורם מהאתר התייחס לשידור המוצלח ואמר: "ממוצע הצופים שלה היה פי 10 מזה של שחקניות אחרות, מה שהכניס אותה ישר לרשימת חמשת מפעילות החשבון הפופולריות ביותר באתר".

כזכור, אותן פלטפורמות תוכן הפכו בחודשים האחרונים לפופולריות יותר מתמיד בקרב שחקניות פורנו – אבל לא רק. השבוע למשל גם מיה קאליפה הודיעה לעוקבים שלה שהיא פתחה חשבון באתר אונלי פאנס והדגישה שהיא לא מתכוונת להעלות לשם תוכן מיני.