אירוע יוצא דופן באוקראינה: צעירה מקומית שהגיעה למקום עבודתה בשיא משבר הקורונה במדינה ללא מסיכה ולא הורשתה להיכנס למשמרת על ידי עמיתיה לעבודה, החליטה לשלוף את תחתוניה ושמה אותם על פניה בתור מסיכת מגן. 

האירוע הביזארי התרחש בסניף דואר מקומי בקייב לפני כשבוע, ולפי העדויות של העובדים במקום, הצעירה הגיעה למקום ללא מסכה, דבר שמשך את תשומת ליבה של אחת העובדות הנוספות במקום שהעירה לה על כך, וביקשה ממנה לצאת מהסניף ולחזור אליו רק עם מסיכה.

הצעירה, שלא אהבה את הבקשה של חברתה לעבודה, החלה לצעוק ועוררה במקום מהומה לא קטנה, ואחרי דין ודברים שנראה היטב בסרטון כאן למטה - היא החליטה לשלוף את תחתוני החוטיני שלה ושמה אותם על פניה.

מצלמות האבטחה במקום תיעדו את כל מהלך האירוע, ובסרטון ניתן לראות בבירור את הצעירה עומדת מול דלפק הקבלה ואחרי הבלאגן שיצרה היא פשוט "מבצעת את המהלך שלה" מול עיניהם ההמומות של העובדים והלקוחות במקום.

אחרי שהסרטון הפך לוויראלי, סיפרו עובדי המקום כי הרבה לפני שהצעירה החליטה על הפתרון המקורי מבחינתה, הם הציעו לה מסיכה בחינם, אך זו סירבה להצעתם, וכרגע לא ברור האם היא פוטרה מעבודתה על ידי הממונים עליה. מה אומרים? במקרה הזה באמת כלום.