מצלמות מין (צילום: shutterstock | jwblinn)
3,000 גברים הגיעו למלון בו התאכסנה | צילום: shutterstock | jwblinn

עוד שבוע, ועוד סיפור הזוי מגיע אלינו מהמדינה הכי צבעונית ומופרעת בעולם; בלוגרית סינית נעצרה בסוף השבוע האחרון על ידי המשטרה במדינתה אחרי שפרסמה פוסט בחשבונות המדיה החברתית שלה בו היא הציעה סקס חינם לכל מי שיחפוץ בכך. כן, מה שקראתם.

האירוע המדובר התרחש כאמור בסוף השבוע האחרון באזור סנייה (Sanya) אשר בדרום סין. הבלוגרית בת ה-19, אשר לפי המשטרה עונה לכינוי "מיס יה", פרסה את הפוסט המדובר ב-1 במרץ בשעה 8:00 (שעון סין) וכמה שעות לאחר מכן התייצבה במלון Double Tree by Hilton. הפוסט ההוא אמנם הספיק להימחק מאז, אבל עד מחיקתו הוא עורר סערה גדולה שגרמה לאנשי המלון לדווח למשטרה על תנועה חריגה של גברים אשר עמדו בפתחו של המלון בנסיון לברר מי היא האורחת שמתארחת בחדר 6316 במלון ואחראית על ההודעה.

אנשי המלון הנסערים דיווחו למשטרה כי "מיס יה" ביצעה את הצ'ק אין שלה בשעה 3 אחר הצהריים, ואחרי שהפוסט שלה החל להתגלגל ולעורר מהומה, הם נאלצו להכריח אותה לבצע צ'ק אאוט עד השעה 22:00 של אותו היום כי הם לא הצליחו להתמודד עם נחיל הגברים שהגיע עד לפתח חדרה ודפק על הדלתות בהיסטרה בנסיון לברר האם מדובר במקרה אמיתי.

וזה לא נגמר כאן. מעבר לנחיל הגברים שהגיע למלון, אנשי הקבלה דיווחו גם על עשרות שיחות טלפון שהגיעו למלון במטרה לברר במה מדובר ומי היא אותה "מיס יה". הבלאגן לו גרמה, באופן טבעי, הלחיץ מאוד את הבלוגרית הסינית שמיהרה לפרסם פוסט נוסף, מתחת לפוסט המקורי בו אמרה שמדובר בבדיחה וביקשה מאנשים להפסיק לחפש אותה ולשתף את הפוסט המדובר. אגב, שמועות לא מאומתות שהגיעו לידי חשבון הטוויטר Asia Wire דיווחו על לא פחות מ-3,000 גברים שהגיעו לחפש את "מיס יה".

הטירוף לו גרמה הספיק לאנשי המלון שכאמור קראו למשטרה אשר התייצבה מיד. כאשר הגיעו השוטרים לבית המלון הם גילו ש"מיס יה" כבר הספיקה לעזוב אותו, ואחרי "מרדף" קצר הם מצאו אותה בשדה התעופה המקומי. בהודעת המשטרה הרשמית נמסר כי היא נתפסה רגע לפני שעלתה על מטוס והואשמה בעידוד לזנות ו"שיבוש הפעילות התקינה של המלון בו שהתה". אחרי חשיפת גזר הדין נחשף גם העונש: היא נכלאה לשבועיים, כל חשבונותיה במדיות החברתיות נסגרו והיא נאלצה לשלם קנס.