"כל מה שאני רוצה בחיים נמצא מחוץ לאזור הנוחות שלי": יאנט גרסייה שברה לאחרונה את שתיקה ארוכה והתייחסה לעזיבה הדרמטית שלה מתוכנית הטלוויזיה שהפכה אותה לכוכבת רשת.

במשך שנים ארוכות תפקדה גרסייה בתור החזאית של תוכנית הטלוויזיה המקסיקנית Hoy, שם עשתה את צעדיה הטלוויזיוניים הראשונים.

למרות זאת, ייתכן שרובכם דווקא מכירים אותה בזכות התואר "החזאית הכי יפה בעולם" – תואר שככל הנראה סייע לה לטפח חשבון אינסטגרם שמחזיק היום בקרוב ל-13 מיליון עוקבים.

View this post on Instagram

A post shared by Yanet Garcia (@iamyanetgarcia) on

View this post on Instagram

A post shared by Yanet Garcia (@iamyanetgarcia) on

וכך, ממש השבוע, גרסייה התייחסה לעזיבת התוכנית ברשתות החברתיות וכתבה כי היא עשתה זאת מתוך רצון לפתח את עצמה באפיקים חדשים.

"אין לי מילים לתאר את הוקרת התודה שלי לאנשים בתוכנית על כל התמיכה שהם נתנו לי", כתבה גרסיה. "הייתם איתי בימים הטובים והקשים", היא הוסיפה, וכעת מסתמן שבכוונתה לפתח את פועלה כאושיית פיטנס באינסטגרם.

בגיל 29, החזאית המקסיקנית השיקה את היישומון FitPlan, אשר נועד לסייע למשתמשים לשמור על הכושר הגופני שלהם. "קודם הם יגידו לכם שזה בלתי אפשרי ואחר כך ישאלו אתכם איך עשיתם את זה", כתבה גרסיה בפוסט ההשקה של האפליקציה. "בואו, תתאמנו איתי!".

View this post on Instagram

A post shared by Yanet Garcia (@iamyanetgarcia) on

החזאית הצעירה בדימוס עברה להתגורר לאחרונה בארה"ב עם בן זוגה הנוכחי, שחקן הכדוריד האמריקאי לואיס הו, וזוהי מערכת היחסים השנייה שלה מאז הפרידה הסוערת שלה ממרטין דאגלס, המוכר ברחבי הרשת בתור הגיימר FaZe Censor.

בשנת 2018, הגיימר זעזע את הרשת כאשר חשף כיצד נפרד מהחזאית בשביל לפתח את הקריירה שלו – מה שגרר רבים לטעון כי הוא "נפרד מהחזאית הכי סקסית בעולם בשביל לשחק Call of Duty". כך או כך, נראה שגרסייה כבר מזמן התגברה על הסיפור הזה ויוצאת לדרך חדשה אותה לא נפסיק ללוות.