אושיית אינסטגרם וטיק טוק חשפה לאחרונה את הסיבה המביכה שבגללה היא לא מוזמנת יותר לאירועים משפחתיים: אווה לואיס שיתפה לאחרונה צילום מסך בחשבון הטיק טוק שלה ובו קטע משיחת מסנג'ר עם אמה, שבה היא מעדכנת אותה שסבתא שלה ודודה שלה גילו את חשבון האונלי פאנס שלה.

"את לא מוזמנת למפגש המשפחתי הבא של חג הפסחא", כתבה האם. "דודה שלך וסבתא שלך קנו מנוי לחשבון האונלי פאנס שלך כדי לראות מה את שמה שם ועכשיו הן היסטריות". הסרטון, שגרף כבר 4.7 מיליון צפיות, עלה תחת הכותרת: "אני צוחקת כל כך חזק", וכמו שאתם בטח מתארים לעצמכם - הגולשים ממש לא נשארו אדישים אליו.

@realavalouiise

IM LAUGHING SO HARD

♬ Oh No - Kreepa

אגב, לואיס עלתה לאחרונה לכותרות מיסבה אחרתלגמרי אחרי שהפיצה את השמועה הביזארית לפיה קים קרדשיאן וקניה ווסט נפרדו בגלל שהוא "שכב עם אינפלואנסר ביוטי", וכתוצאה מכך רבים ברשת סברו שהראפר המפורסם ניהל מערכת יחסים עם ג'פרי סטאר – שלאחרונה פרסם הבהרה שאין כל שחר לטענות הללו.

בחזרה למפגש הפסחא המשפחתי: אווה פרסמה מאוחר יותר את המשך ההתכתבות עם אמה, שבה היא מבקשת ממנה למסור תודה לבנות המשפחה על רכישת המנוי. "תגידי לסבתא תודה על הכסף", כתבה לואיס. "זה יותר ממה שהיא השקיעה בי כבר שנים. אני לא זוכרת אפילו את הפעם האחרונה שהיא הביאה לי 20 דולר בגלויה לחג המולד".

View this post on Instagram

A post shared by Ava Louise (@avalouiise)

יותר מ-7,800 תגובות נרשמו לסרטון השערורייתי, רבות מהן מגולשים שצידדו באושיית הרשת. "מה הן חשבו שהן יראו שם?", שאלה אחת המגיבות. "סרטוני יצירה בעבור תשלום חודשי?", וגולש אחר תהה מי היה בן המשפחה שסיפר לסבתא על החשבון שלה. האמת - שאלה טובה.