"רציתי שהאדמה תבלע אותי באותו רגע מרוב בושה": תושבת בריטניה שיתפה לאחרונה את פרטי הרגע בו הבן שלה הקטן גרם לה לפאדיחת ענק אחרי שהוא לקח לבית הספר ציור שלה בו היא "עירומה" לחלוטין.

ניקי בריטון חשפה את כל פרטי המקרה בפוסט בקבוצת הפייסבוק Family Lowdown and Tips & Idea, וסיפרה שהיא גילתה הכל בזמן שניקתה את הבית וראתה את הציור המביך. "אז ניקיתי את הבית ונתקלתי ביצירת האומנות של פיקאסו הקטן שלי", כתבה בריטון ושיתפה תמונה של הציור, בו היא נראית עומדת עם חיוך מאוזן לאוזן כשכל החזה שלה חשוף. "אחרי זה התברר לי שהוא הראה את זה לכל בית הספר, כולל ההורים של חבריו".

 

ניקי בריטון (צילום: Family Lowdown and Tips & Idea, Facebook)
"שאלתי אותו אחר כך למה הוא לא צייר אותי עם בגדים" | צילום: Family Lowdown and Tips & Idea, Facebook

"שאלתי אותו אחר כך למה הוא לא צייר אותי עם בגדים", הוסיפה בריטון. "ועל זה הוא ענה לי: 'לא היה לי זמן'. נכון שילדים הם נפלאים?". הפוסט, כמובן, הפך עד מהרה לוויראלי בקבוצה שמונה יותר ממיליון חברים, וגרף מאות תגובות מהגולשים.

"לפחות הוא צייר אותך עם נעליים", כתב אחד הגולשים. "ככה שאת לא באמת עירומה לחלוטין". גולשת אחרת הוסיפה שהיא צריכה למסגר את הציור הזה בבית, בזמן שגולש נוסף כתב שהעיניים שלה זה מה שהכי הדהים אותו. מעבר לזה, הורים אחרים ציינו תקריות דומות שקרו להם לאורך השנים.

"הבן שלי הביא שני ציורים שלי לבית הספר לא מזמן ושניהם היו נפלאים", כתבה אחת המשתמשות. "למרות זאת, מסיבה כלשהי הוא החליט לצייר בשתי התמונות פרצופי סמיילי על החזה שלי". בינתיים, גולשת אחרת כתבה: "בושות? דברי איתי אחרי שהוא יביא את הוויברטור שלך לכיתה ויראה לכולם. בושות".