המשתמשים השובבים של Reddit מכים בפעם המי יודע כמה - והפעם הם פתחו דיון אשר יועד לכל המי ומי שעבדו בתעשיית הפורנו בשלב כזה או אחר בחייהם. הדיון עלה לאתר ביום רביעי האחרון, ומהר מאוד הפך לאחד הפוסטים הפופולריים ביותר בפורום השאלות של האתר – עם יותר מ-11 אלף UpVotes (ההקבלה של Reddit ל-Like) והרבה יותר מ-3,600 תגובות.

מי שאחראי ויצר את הדיון הנהדר הזה הוא משתמש בשם snake_boob (קבל 10 נקודות על המקוריות), ששאל כך: "אנשים שעבדו בתעשיית הפורנו (עורכים, צלמים, עוזרי משרד וכו'), אשמח לדעת מהם הקשיים בתעשייה שאיתם נאלצתם להתמודד במהלך יום העבודה שלכם?". הדיון, כאמור, זכה לפופלריות שיא, והנה כמה מהתשובות הטובות ביותר שאספנו מתוכו.

View this post on Instagram

A post shared by ANGELA WHITE (@theangelawhite) on

"אני תסריטאית פורנו למחייתי ואני מקבלת המון מכתבים מאנשים שנמצאים בכלא - רוב התכתובות שלי עם 'מעריצים' הם סתם ניסיונות לשלוח לי הודעות חרמניות. אגב - לא רק של אסירים" – KathrinPissinger.

"יש לי חבר שכותב תסריטי פורנו למחייתו והוא מספר שהדבר הקשה ביותר הוא כאשר ההפקה נותנת לו את כל הפרטים הטכניים והוא צריך להפוך את זה לסיפור. בדרך כלל, הוא יקבל מפרט טכני שכולל ליהוק וסטים של תפאורה. אחר כך הוא יצטרך לכתוב עלילה שבה כמה שיותר אנשים מקיימים יחסי מין, בכמה שיותר סטים – ואסור לשני אנשים לקיים יחסי מין אחד עם השנייה יותר מפעם אחת. זה הרבה יותר מורכב ממה שזה נשמע" – chevdecker.

"עבדתי כעורך סאונד למקליט מהתעשייה. התפקיד שלי היה להוריד קולות של ניידות משטרה וכבאיות בכל פעם שהם צילמו סצינה מחוץ לאולפן. לרוב, הייתי משתמש בגניחות או קולות סקס אחרים בשביל למלא את החלל הקולי שנוצר. אתם תופתעו מאוד מכמות הפעמים שניתן להעתיק ולהדביק גניחות בסצינה ושזה ישמע משכנע" – DustFunk.

"הזמינו אותי פעם לסט של סרט פורנו פטישיסטי בבר. הם קשרו שם אישה לצלב עץ, שפכו לה בירה על הפנים ונתנו לה סטירות לחי. אחרי הצילומים, יצא לי לדבר איתה קצת והיא אמרה לי שהחלק הקשה ביותר בעבודה שלה הוא לגרום לאנשים להבין שהיא רוצה לעשות את זה. כלומר - שהיא רוצה להיות שם, זאת למרות שהמוצר הסופי מציג מציאות אחרת לגמרי" – J0nnyGreenGiant.

"קרובת משפחה שלי עבדה כעורכת סרטי פורנו וסיפרה לי שנשים רבות בתעשייה עושות את זה בשביל לשלם חובותיהן לאוניברסיטה. מעבר לזה, ככל שהסצינה הזויה יותר, כך משלמים לך טוב יותר. סצינות נשים על נשים לא רווחיות ביחס לשאר ונערות Cam עושות ערימות של כסף" – zenkikid.

"הכרתי בחור ביפן שעבד בתעשייה בתור זה שמפקסל את איברי המין בשביל אריזות ואתרים. לטענתו, המשכורת שלו הייתה לא רעה בכלל" – giymu.

View this post on Instagram

A post shared by Johnny Sins || SinsTV (@johnnysins) on

"עבדתי פעם בתור עוזרת אישית של מנהל סטודיו מצליח מאוד בתעשייה. התפקיד שלי היה בעיקר ניהולי, ומנסיוני זה לא שכיח שאתה נתקל בדברים שקשורים ישירות להפקות. למרות זאת, כמה שבועות אחרי שהתחלתי לעבוד, הבוס שלי לקח אותי הצידה ואמר לי שהוא מוכן לתת לי בונוס שמן אם אהיה מוכנה להופיע בכמה מהסרטים שלו - כמובן שאמרתי לו תודה, אבל לא תודה" – joyyfulsub.

"הייתי עורך ועורך פוסט בתעשייה בעבר וממה שאני זוכר, הקשיים העיקריים שלי היו חומרים שצולמו במהירות אדירה על ידי אנשים שאין להם מושג איך לצלם" – goblinmarketeer.

"קודם כל, הריח. החדרים הופכים למצחינים במהירות אדירה. שנית, עבדתי כמקליט על הסט ומהר מאוד למדתי לשים לב לרמות הווליום של השחקניות. לעולם אין לדעת אם ומתי האוזניים שלך יתפוצצו" – Jwilliams2814.