"ללא אהבה, מיה ק.": מיה קאליפה ממשיכה לתקוף את התנהלות צה"ל וישראל ברצועת עזה ברשתות החברתיות, ואתמול נראה שהיא כבר עברה כל גבול אחרי שהפנתה את הזעם שלה לעברו של ראש הממשלה בנימין נתניהו.

בסרטון קצרצר שהעלתה קאליפה לחשבון הטוויטר שלה, אושיית הרשת האמריקאית-לבנונית הראתה למיליוני העוקבים שלה כיצד שלחה לראש הממשלה הקלטה ובה היא מגדפת אותו.

בהקלטה הקצרה נשמעת קאליפה כשהיא אומרת: "Dude, you're kind of an ass-hole" ("בן אדם, אתה די אידיוט", בתרגום חופשי), וכנראה מיותר לציין שהסרטון מאז הפך לוויראלי ברשת החברתית עם יותר מ-117 אלף צפיות, 4,000 לייקים, 510 שיתופים וקרוב ל-400 תגובות – חלקן מכאלה שתמכו באושיית הרשת ושחקנית הפורנו לשעבר.

 

 

"תודה רבה לך על זה שאת נוקטת עמדה נגד החיות האלו", כתב אחד הגולשים, וגולש אחר כתב שמיה לעולם לא קיבלה את הכבוד המגיע לה, בזמן שגולש אחר הגיב: "תודה מיה על התמיכה במיליוני פלסטינים". מנגד, גולשים רבים דווקא לעגו לציוץ הוויראלי.

"עבודה יפה ותודה רבה מיה", כתב אחד הגולשים בציניות. "הפעילות שלך ברשתות החברתיות עובדת. עכשיו הקונפליקט בין ישראל וחמאס נגמר!".

גולש נוסף ציין שההערה שלה מעניינת מאוד, בטח בהתחשב בעובדה שמיה פרצה לתודעה הבינלאומית בגלל הקריירה הקצרה שלה בתעשיית הפורנו, ומשתמש אחר הוסיף: "עשית את זה מיה. פלסטין חופשיה. יש שלום בכל העולם. הרעב העולמי נגמר. הכל בזכותך!". ומה לנו יש להגיד? בעיקר להמליץ לכם לקפוץ אליה לחשבון הטוויטר ולספר לה מה אתם מרגישים בשבוע האחרון. סימטריה וזה.

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Mia K. (@miakhalifa)

 

נזכיר שזוהי לא הפעם הראשונה שקאליפה נוקטת עמדה נגד ישראל בשבוע האחרון. רק לפני כמה ימים היא לעגה לתגובתה של גל גדות לגבי ההסלמה בדרום המדינה ובהמשך, אפילו כינתה אותה בתור "Genocide Barbie" (ברבי רצח עם).