מול מצלמות האבטחה, באור יום, כשלא מעט שכנים מסתובבים ברחוב, החליטו ארבעה גנבים לתקוף בברוטליות את אחד התושבים של אחת השכונות הפרטיות והמבוקשות בבואנוס איירס. האירוע התרחש בשכונת טאלאר דה מרטינז (El Talar de Martínez) שבבירת ארגנטינה, בדיוק ברגע שבו גבר תמים חזר לביתו וחיכה בכניסה לחניה הפרטית שלו.

בזמן שהגבר חיכה שהשער יפתח והוא יוכל להחנות את רכבו, הגיחו לפתע ארבעה גברים על אופנועים, ירדו מכלי הרכב הדו גלגליים ותקפו באכזריות את רכבו של הנהג; תוך 20 שניות הם שברו את כל חלונות רכבו, שדדו את כל מה שהיה בתוכו, כולל תיקו האישי של הנהג ועוד לא מעט פריטים בשווי רב. הנהג ההמום לא הספיק אפילו להגיב לפני שארבעת השודדים עלו על האופנועים איתם הגיעו ונעלמו מהזירה.

חקירת המשטרה שנפתחה מיד לאחר השוד בינתיים העלתה חרס בכל הקשור לזהותם של השודדים, אך מבדיקת האדם שנשדד והדברים שהחזיק באוטו - השוטרים משערים שהשוד היה מתוכנן לפרטי פרטים, והשודדים עצמם ידעו בדיוק את מי הם שודדים ומה הוא מחזיק בתוך הרכב. הסרטון שמתעד את השוד הפך תוך שעות לוויראלי ושותף בלי סוף בכל הרשתות החברתיות בדרום אמריקה. כרגע, כאמור, זהותם של הגנבים טרם התבררה.