סוהרת בריטית מצאה את עצמה לאחרונה במרכזה של תסבוכת רצינית אחרי שהורשעה בקיום יחסי מין עם אחד האסירים הקשים ביותר בכלא שבו עבדה.

סטפני סמית'ווייט (40) נדונה בשבוע שעבר לעונש מאסר בעקבות הרומן שלה עם קרטיס "קוקי" וורן בן ה-56 אסיר מקומי שמרצה עונש של 13 שנים בגין קשירת קשר לסחר בסמים.

בנוסף ל-13 השנים שחטף, וורן מרצה עוד 10 שנות מאסר נוספות על העלמת מס שמוערכות בכמה מאות מיליוני ליש"ט. גורמים המעורים בפרטי הפרשה מספרים כי הסוהרת ניהלה עם האסיר מערכת יחסים של כחצי שנה – אשר קיבלה בשלב מסוים תפנית אובססיבית למדי.

 

מתקן כליאה
נהגו לקיים יחסי מין במטבח ובחדר הכביסה | צילום: sky news

ממצאי החקירה חשפו כי הסוהרת נהגה לשלוח לאסיר מכתבי אהבה סוערים, להביא לו תמונות עירום שלה, ואפילו קעקעה את שמו על גופה. זו אגב, הייתה רק ההתחלה.

חוקרי הפרשה מספרים כי סמית'ווייט ו"קוקי" קיימו יחסי מין במטבח של בית הסוהר, כמו גם בחדר הכביסה, ובשלב מסוים, הסוהרת אפילו יצרה חור מיוחד במכנסיים שלה לצורך פתיחה קלה, זאת על מנת לזרז את האקט המיני ביניהם בכל פעם שנפגשו.

מערכת היחסים נחשפה לאחר שהסוהרת תועדה מגישה לאסיר את אחד ממכתבי האהבה שלה, וכשסוהרים הגיעו להחרים את המכתב, "קוקי" ניסה לבלוע אותו. בשלב הזה, מצאו הסוהרים את יתר מכתבי האהבה והתמונות אחרי חיפוש קפדני בתאו.

סמית'ווייט הכחישה בתחילה את הקשר עם "קוקי", אך בסופו של דבר הודתה בהאשמות המיוחסות לה, ולאחרונה היא נידונה לשנתיים מאסר בגין שני סעיפים של הפרת אמונים: הראשון בהקשר למערכת היחסים עם האסיר, והשני בגלל שלא דיווחה לממונים עליה על טלפון סלולרי שהיה ברשותו של "קוקי". מה נגיד? אהבה זה כואב.