סיפור שהפך לוויראלי במדינה הדרום אמריקאית הקטנה בשבוע האחרון הוא זה של נהג אוטובוס מקומי שהתלונן לאחרונה כי זוגתו לשעבר קטעה באכזריות את איבר מינו אחרי שסיממה אותו עד שאיבד את הכרתו. האירוע הביזארי אירע לטענתו של הנהג בהוסטל בעיר Tacna שבדרום המדינה.

הגבר, שכל מה שידוע על זהותו הוא שמדובר באדם בן 48 בשם נסטור, מסר את עדותו בתחנת המשטרה בעיר הפרואנית, וסיפר כי הוא הגיע לאותו הוסטל בשעה 10 בערב אחרי שבנו התקשר אליו וביקש ממנו שיביא לו משהו לאכול. הגבר סיפר כי כשהגיע למקום בו שהה בנו יחד עם אמו (ואשתו לשעבר של נסטור), גרושתו הגישה לו כוס מיץ ומאותו רגע הוא לא זוכר כלום. 

"הדבר היחיד שאני זוכר הוא שהתעוררתי לפתע ב-4 לפנות בוקר עקב כאבים איומים באזור המפשעה שלי", סיפר הגבר לשוטרים. "הצצתי למטה וראיתי המון חתכים והרבה דם על הסדינים והמיטה".

View this post on Instagram

A post shared by Susie Gronski, DPT, PRPC, WCS (@dr.susieg) on

נסטור סיפר כי למרות הכאבים הצליח להגיע בכוחות עצמו לחדר המיון בבית החולים המקומי Hipólito Unanue שם הוא התקבל על ידי הצוות הרפואי שאיבחן כי קטיעת איבר המין שלו התבצעה על ידי חפץ חד ולא מזוהה. אחרי טיפול החירום שקיבל - הגבר נשאר להשגחה של מספר ימים ולא דווח עד כמה הפגיעה הייתה חמורה והאם כל איברו נקטע.

החוקרים שאחראים על המקרה מסרו כי העניין עדיין נמצא בחקירה, ונכון לעכשיו המשטרה מחפשת אחרי גרשותו של הגבר שנעלמה ולא נראתה מאז אותו ערב.