אושיית רשת פולנייה חשפה לאחרונה את המקרה הכי מוזר שהיה לה עם עוקב ברשת. בשיחה עם ליסה אן בפודקאסט Dudes Do Better, רומי צ'ייס סיפרה שהכל קרה אחרי שענתה לאחת ההודעות ששלח לה אותו עוקב בטוויטר – מה שהתברר להיות טעות איומה.

"זה סיפור משוגע", סיפרה צ'ייס. "הוא שלח לי דיקפיק בטוויטר ואני לא יודעת למה, אבל משום מה לא חסמתי אותו במקום. זמן קצר אחרי זה הוא שלח לי עוד תמונה וזה תפס אותי ביום רע - אז הייתי חייבת לענות לו". לטענתה של צ'ייס היא שלחה לו אימוג'י של פרצוף מקיא ואז חסמה את החשבון שלו – אבל זאת הייתה רק ההתחלה מבחינתה.

View this post on Instagram

A post shared by Romi Chase (@romi_chase)

"בערך שבוע לאחר מכן שמתי לב שאני מתחילה לקבל מלא מיילים והודעות פרטיות באינסטגרם", סיפרה. "הוא אפילו הפציץ את חשבון הגיבוי שלי בהודעות. מישהו ומשהו באמת אובססיבי. אחרי זה קלטתי שהוא העלה סרטונים שלו מרביץ לעצים ומעמיד פנים שהם אני. כלומר - הוא מעמיד פנים שהוא מרביץ לי".

רומי ציינה שאחרי שנחשפה לסרטונים הביזאריים היא חסמה את החשבון שלו גם באינסטגרם. "זה הגיע לשלב שכל מה שנשאר לו זה לשלוח לי מיילים", סיפרה. "ברגע שהוא התחיל לאיים על חיי, הגשתי נגדו תלונה במשטרה בלי לחשוב פעמיים. כמה ימים אחרי זה, כמובן, האיומים פסקו".

View this post on Instagram

A post shared by Romi Chase (@romi_chase)

צ'ייס הפולנייה הייתה מורה לאנגלית במדינת המוצא שלה לפני שעברה לארה"ב. כיום היא מתגוררת במיאמי ומנהלת חשבון אינסטגרם עם יותר מ-1.6 מיליון עוקבים, בו היא מפרסמת בעיקר תמונות של גופה המקומר. בנוסף, בשנים האחרונות היא הצטרפה גם לפלטפורמת התוכן אונלי פאנס, שם לטענתה הרוויחה יותר ממיליון דולרים אחרי פחות משנה וחצי.