"המיינסטרים ההוליוודי הפך בשבילי למגביל ומשעמם – אז פשוט עברתי לפורנוגרפיה": שחקנית הפורנו מייטלנד וורד חשפה לאחרונה מה גרם לה לעשות את שינוי הקריירה יוצא הדופן ולעבור מסדרות דרמה-קומיות לסצינות סקס לוהטות.

בשיחה עם כתבי אתר החדשות הבריטי Daily Star, וורד מספרת שהכל התחיל אחרי שמצאה את עצמה נאבקת על תפקידי משחק אחרי גיל 30. "נמאס לי להיות מוגבלת לתפקידים של אימהות בסיטקומים או להיות ההיא מ'ילד פוגש עולם'", היא סיפרה. "היה לי תפקיד נהדר בצעירותי והיה לי עוד כל כך הרבה שיכולתי להראות - אבל הם פשוט לא רצו לתת לי תפקידים".

השחקנית בת ה-43 שהשתתפה בעבר בלא מעט הפקות של דיסני, סיפרה שהוליווד הוא מקום מאוד משפיל עבור נשים שעברו את העשור השלישי לחייהן. "הם לא רוצים לראות אותך בשום תפקיד ארוטי או סקסי אחרי גיל 35, אלא אם את ג'ניפר אניסטון או מישהי ממש-ממש מפורסמת".

לטענתה של וורד, הביזיון מבחינתה הגיע לשיא ברגע בו הסוכן שלה דרש ממנה להפסיק להעלות תמונות סקסיות לחשבון האינסטגרם שלה – ולשמחתה היום היא ממש לא הקשיבה לו אז.

View this post on Instagram

A post shared by Maitland Ward Baxter (@maitlandward) on

View this post on Instagram

A post shared by Maitland Ward Baxter (@maitlandward) on

וורד עזבה את הוליווד לניו יורק שם היא החלה ללמוד כתיבה, ובאותה תקופה היא מצאה עניין רב גם ב"תכנים אירוטיים" והחלה לחקור את המיניות שלה. בשלב מסוים היא החליטה שהצעד הבא יהיה לבדוק את הגבולות שלה, ובשנת 2019 היא השתתפה בהפקת הפורנו הראשונה שלה – והתגובות, כך לדבריה, היו חיוביות מאוד.

"הרבה אנשים אמרו לי שהגשמתי את כל פנטזיות הנעורים שלהם", היא סיפרה. "אני חושבת שזה מגניב מאוד שהייתי פנטזיית הסקס של מישהו במשך 20 שנה ועכשיו הם יכולים לראות את סצינות המין שלי", היא אמרה והוסיפה שהיא מקפידה לתת את כל כולה על הסט ומשתדלת לתעל את האנרגיות עם שותפיה לסצינה בשביל להעצים את המשחק שלה.

"זה מדהים שאתה יכול להביא את עצמך עם המשחק למקום מאוד פגיע ורגיש, ואז לתעל את זה לסצינת סקס. זה גורם להכל להיות עמוק יותר, חושני יותר, עוצמתי יותר. חשק מיני לא מתחיל ונגמר באזור המפשעה, הוא משפיע על כל הגוף שלך", מספרת וורד.

View this post on Instagram

A post shared by Boy Meets World (@boymeetsworldfanpage) on

וורד מוסיפה שתעשיית הפורנו עשתה לה רק טוב בחיים ואפילו העצימה את הביטחון העצמי שלה. לטענתה, היא מעולם לא הרגישה בנוח עם איך שהיא נראית עד שהיא החלה להשתתף בהפקות הכחולות, ומעבר לזה היא טוענת שהמשכורות שלה גדלו משמעותית. "אתם תהיו בשוק כשתגלו כמה חלק מהשחקנים האהובים עליכם מרוויחים בתוכניות הטלוויזיה והסרטים שהם משחקים בהם", אמרה וורד. "שחקני הפורנו המצליחים מרוויחים הרבה יותר טוב מכל שחקן ממוצע באיזה סיטקום – סתם שתדעו".