"כמה חברים שהיו לי בעבר כבר נתנו לי אולטימטום – או הם או תעשיית הפורנו. בסוף תמיד בחרתי בקריירה שלי": שחקנית הפורנו האמריקאית ריילי ריד התייחסה לאחרונה לקושי שלה להיכנס למערכת יחסים רומנטית בגלל העבודה שלה.

בסשן Q&A (שאלות ותשובות) בערוץ היוטיוב שלה, שחקנית הפורנו בת ה-29 חשפה כמה מהפרידות הכואבות ביותר שהיו לה בשנים האחרונות. "קשה לי לצאת לדייטים כי אני מצליחה מאוד בתעשייה", היא סיפרה. "אנשים רוצים לצאת איתי כי אני שחקנית פורנו ולפעמים קשה מאוד למצוא את אלו שבאמת מתעניינים בי. לפעמים אני מרגישה שלא הרבה אנשים מבינים שגם אני בן אדם ולא רק שחקנית פורנו".

View this post on Instagram

A post shared by Riley Reid (@titsoutkickedout) on

ריד תיארה גם את הקושי שמגולם במערכות יחסים עם "אנשים נורמליים" כלשונה (כלומר, אנשים מחוץ לתעשיית הפורנו).

"יצאתי פעם עם בחור במשך שנתיים עד שגיליתי שהקריירה שלי גורמת לו להרגיש לא בנוח", היא סיפרה. "רק אחרי שנפרדנו הוא סיפר לי שהיו פעמים שהוא אפילו לא רצה לנשק אותי. מאז, נאלצתי להתמודד עם העניין הזה שוב ושוב".

"מעולם לא הכרתי בן זוג שהיה גאה בעבודה שלי", חשפה ריד, "היום אני כבר מודאגת שאולי איבדתי את הסיכוי שלי למצוא מישהו שיאהב אותי ויעשה אותי מאושרת. כל מה שנשאר לי לעשות זה רק לקוות".

View this post on Instagram

A post shared by Riley Reid (@titsoutkickedout) on

השחקנית הצעירה סיפרה שכמות השנאה שמופנית אליה ברשת לפעמים קשה מכדי להכיל, ולטענתה, היא מזמן כבר השתכנעה שלא להביא ילדים לעולם מחשש שהם יסבלו מבריונות בגלל הקריירה שלה. "אני לא רוצה לעשות ילדים בגלל שאני שחקנית פורנו. אני חושבת לפעמים על היחס שהם יקבלו וזה מאוד מדאיג אותי. העובדה שאלו הדברים שאני חושבת עליהם בגלל שאנשים הם נוראיים מאוד מצערת אותי. למרות זאת, אני יודעת שאני חייבת להיות חזקה ולהמשיך לחיות את חיי".