"אני מצטערת אמא": צעירה תושבת קנדה מצאה את עצמה לאחרונה במרכזה של פאדיחה איומה עם אמא שלה, אחרי ששלחה לה בטעות סרטון סקס שצילמה כמה ימים קודם לכן.

בפוסט שהעלתה לחשבון הטיקטוק שלה, קארה טונין, כוכבת הסרטון, סיפרה שהכל קרה בגלל שהיא הפעילה את האפשרות לשלוח תמונות בצורה אוטומטית לאנשי קשר שלה ב-Google Photos. 

"גוגל יכולים לאסוף תמונות וסרטונים עם פנים שונות, לעשות מהן אלבום או סרטון ואז לשלוח את זה לאנשי קשר", סיפרה. "לפני כמה זמן, החלטתי לפלפל קצת את מערכת היחסים שלי וצילמתי סרטון למבוגרים בלבד שבו עשיתי דברים שהשתיקה יפה להם".

"התכנה זיהתה בסרטון מאחורי תמונה של הבן שלי שתלויה על המקרר ושלחה אותה לאמי", הוסיפהטונין, "הם היו כזה 'אוי, הנה תמונה של ג'וש, בואו נשלח את הסרטון הזה לאמא של קארה'".

הפוסט של טונין הפך כמובן מהר מאוד לוויראלי ברשת החברתית עם יותר מ-2 מיליון צפיות, 366 אלף לייקים וכמעט 3,800 תגובות - כמעט כולן מאנשים שהשתגעו מהסיטואציה המביכה אליה היא נקלעה.

"וואי אחותי אני מצטערת", כתבה אחת המשתמשות. "אם דבר כזה היה קורה לי אני הייתי מתה. פשוט מתה". מגיב נוסף כתב שזאת סיבה מצוינת למה לא להפעיל את אפשרות שליחת התמונות האוטומטית, בזמן שמשתמש אחר כתב: "לפחות עכשיו אנחנו יודעים שהטכנולוגיה שלהם מזהה אפילו את הפרצופים הכי קטנים".

אישה נוספת התייחסה גם היא לתקרית וטענה שקרה לה מקרה דומה בעבר: "גוגל פעם עשו לי אלבום תמונות משפחתי והוסיפו לשם תמונות של איבר המין שלי. את עוברת, רואה מלא תמונות של משפחה, אחים, סבים וסבתות - ואז תמונה של איבר המין שלי. אני כזה 'לא גוגל, לא!'".