מה שיפה בקונור מקגרגור, חוץ מהשטרות שיש לו בכיס, זה היכולת שלו להיכנס לצרות רנדומליות מבלי לדעת בכלל שהוא עומד להיכנס לצרות.

הפעם לוחם ה-MMA הסתבך אחרי שיצא במטוסו הפרטי - אלא מה - לחגיגות ענק במשך שלושה ימים בליברפול, שם הוא התקבל בתשואות ועם פפרצי ומעריצים שליוו אותו לאורך כל הזמן הזה.

למרות שמקגרגור חגג כאילו אין מחר והשתולל עם ריקודים, אלכוהול ומזומנים, דווקא היום האחרון וההכי רגוע שלו הוא זה שהכניס אותו לצרות גדולות.

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

בזמן שטייל ברחבי הפרברים, מקגרגור נתקל במסיבה קטנה של צעירים והחליט להצטרף לחגיגה. המקומיים כמובן שמחו, הצטלמו עם הכוכב והרגישו שמדובר בבחור הכי זורם שיש, אבל מישהו אחד חשב קצת אחרת.

מסתבר שמקגרגור הצטלם עם הנערים בעודו עומד על מכונית רולס רויס שחורה שעולה יותר מ-300,000 דולר. שזה די רגיל למקגרגור, רק שהרולס רויס לא הייתה שייכת לו או למישהו מהחוגגים.

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

אלים איקבל, גולש אשר אביו סאלים עובד בחברת השכרת המכוניות "פלטינום אקזקיוטיב טראבל", זיהה מיד את הרכב וכתב בתגובה לפרסום התמונה בטוויטר של מקגרגור "כשיהיה לך אחד משלך קונור תוכל לעמוד עליו כמו פלויד (מייוות'ר), עד אז אתה יכול לאבד את הפיקדון שלך בגלל שאתה עומד על שלי".

דובר החברה של אביו של אלים אמר למגזין Liverpool ECHO: "הוא נעמד על המכונית ושיחק אותה כאילו שזה שלו. אבל זה לא שלו". עכשיו בחברה מבררים האם נגרם נזק לרכב, משום שהם שוקלים להגיש תביעה כגד הכוכב.

אבל כל זה לא אכפת באמת למקגרגור, שקיבל כמעט מיליון לייקים על התמונה שהרגיזה את כולם.

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on