מיה קאליפה זעזעה את הגולשים ברשת אחרי שעשתה מעשה מבחיל באמת בזמן טיול עם הכלב שלה. בסרטון שעלה לטיק טוק, אפשר לראות איך אושיית הרשת הלבנונית משתמשת במסכה הכירורגית שלה בשביל להרים את צואת הכלב שלה מהאדמה, זורקת אותה לפח אשפה – ואז שוב עוטה את המסכה על הפנים.

הסרטון עלה לחשבון הטיק טוק של המפיק המוזיקלי האמריקאי בני בלנקו, תחת הכותרת: "הרגע ראיתי את מיה קאליפה שמה קקי על הפנים שלה", ומהר מאוד הוא הפך לוויראלי עם יותר מ-11 מיליון צפיות ברשת החברתית, קרוב למיליון לייקים ולמעלה מ-25 אלף תגובות – כולל מקאליפה עצמה.

@itsbennyblanco

i just saw @miakhalifa  put poop on her face

♬ original sound - benny blanco

אושיית הרשת הלבנונית הגיבה לסרטון ההזוי וכתבה: "טוב, לפחות אני לא מסרבת ללכת עם מסכה", ומאוחר יותר העלתה פוסט לחשבון הטיק טוק שלה, בו היא מסבירה שהיא חזרה לאחרונה מטיול וקוראת לכולם לעטות מסכות. 

"האם זו המסכה שהשתמשת בה בשביל לנקות את הצואה של הכלב שלך?", שאל אחד הגולשים, וקאליפה הגיבה: "בבקשה אל תביישו אותי על זה שלא לכלכתי והלכתי עם מסכה – זה החוק במערב הוליווד".

בהמשך, קאליפה אפילו קיבלה סדרת הודעות מבלנקו עצמו, בהן הוא כתב: "אני לא מאמין שזאת באמת את. איך המסכה הזאת מריחה?", וקאליפה הגיבה: "אני עושה את מה שצריך לעשות, לא רוצה שיגידו עליי שאני מסרבת ללכת עם מסכה".

@miakhalifa

Safety first

♬ original sound - Mia Khalifa

בין המגיבים היו גם כמה אנשים שהופתעו מכך שהזדמן לבלנקו לצלם את קאליפה בדיוק באותו הרגע – ואפילו טענו שהתקרית מבוימת. בינתיים, גולשים אחרים שיבחו את אושיית הרשת על הנכונות שלה לנקות אחרי הכלב שלה, ואחד המשתמשים הוסיף: "לפחות היא אוספת אחריו". תכלס? צודק - רק למה עם המסיכה?