הגענו לשלב הזה בשבוע בו אנחנו מביאים לכם את כל הטוב שיש למדור השאלות של Reddit להציע – והפעם: הדברים הכי שערורייתיים שקרו לאנשים בזמן קיום יחסי מין. אחד המשתמשים של האתר החליט להפיל פצצה בשבוע שעבר ולשאול "מה הדברים הכי מצחיקים ביותר שקרו לכם בזמן סקס?".

בזמן שחלק מהגולשים התייחסו לתקריות מביכות שקרו להם בזמן האקט, אחרים סיפרו על כמה תקריות מביכות שהתרחשו בזמן שהם היו בין הסדינים עם חיות המחמד שלהם. להלן כמה מהתגובות הכי מעניינות שנכתבו בפורום (אנחנו יודעים שאתם אוהבים את זה).

"החבר שלי היה בתול ואני לא. מיותר לציין שהוא היה לחוץ מאוד ואפילו התבייש. בניסיון להוריד מעט מהמתח, אמרתי לו: 'זה בסדר, אתה לא הולך לשבור שום דבר'. כמה רגעים אחרי החדירה, שמעו קול התפצחות – שברנו את אחד הגלגלים של המיטה" – vicioscabaret.

"פעם אחת חבר שלי אמר לי 'וואו, איזה פה גדול' בזמן מין אוראלי. שנינו התפוצצנו מצחוק. היום הוא אומר את זה גם במצבים לא מיניים בחיי היומיום, נגיד כשאני אוכלת, והיו כמה פעמים שהוא כמעט גרם לי להיחנק מרוב צחוק" – ffreudiannipss.

"יום אחד כשאני וחבר שלי היינו במיטה, הכלב שלי נכנס פנימה בלי ששמנו לב. הוא נתן לחבר שלי ליקוק על כף הרגל והוא כל כך נבהל שהוא צרח 'וואט דה פאק, למה?!'. הכלב הרגיש אשם כל כך, שהוא הלך אליי, דחף את הראש שלו לידיים שלי והתחנן לסליחה. לא נשמתי מרוב צחוק" – ProbablyAHipster_.

"החתול של חבר שלי החליט לקפוץ על המכתבה שלו בזמן שעשינו את זה, אבל הוא נחת על מחבט טניס שלא הונח באופן יציב והוא התרסק על הרצפה. החתול ואני יצרנו קשר עין ולא הצלחתי לנשום במשך דקה שלמה" – ms_sickning.

"אני ובעלי החלטנו ללכת יום אחד לאכול המבורגר והוא עשה לי גזים נוראיים. מאוחר יותר היה לנו חשק לסקס והוא החליט לרדת לי. כל הזמן הזה, אני התאפקתי שלא לשחרר נפיחות והייתי בטוחה בשלב מסוים שזה מאחורי, אבל זה כשגמרתי ברחה לי אחת ממש חזקה – תוך כדי שהפנים של בעלי בין הרגליים שלי. שנינו התפוצצנו מרוב צחוק ועכשיו הוא תמיד מהסס לפני שהוא יורד לי" – mimzi85.

"כשהייתי בתיכון, אני וחבר שלי הברזנו מביה"ס בשביל לשכב בבית שלו כשהוריו היו בעבודה. תוך כדי האקט, הוא קשר אותי למיטה. לפתע, הוא התחיל לצרוח כמו ילדה קטנה וקפץ מהמיטה. אני מסתכלת על הקצה של המיטה ואני רואה עקרב שהולך לכיווני. למזלי, חבר שלי זכר שאני קשורה, אז הוא התיר אותי וברחתי משם ללא פגע" – lalabats.

 

רגליים של זוג שמקיים יחסי מין בולטים מתוך השמיכה (צילום: AimPix, shutterstock)
מה הדברים המצחיקים ביותר שקרו לכם בזמן סקס? | צילום: AimPix, shutterstock

"תוך כדי שחברה שלי ירדה לי, נשענתי עם הראש אחורה ופתאום אני רואה את החתול שלה – יושב שם, ס"מ ספורים מהפנים שלי, בשקט מופתי, מסתכל לי אל תוך העיניים בעניין רב" – advancedddecay.

"הכלב שלי ליקק לחבר שלי את הישבן תוך כדי האקט" – Inner_Department3.

"קיימתי פעם יחסי מין עם מישהי שרייר עליי. להגנתו, היו לו אלרגיות באותו זמן והוא סבל מאף סתום, אז הוא היה חייב לנשום מהפה שלו. הוא היה בהלם מוחלט שזה קרה והובך בטירוף, בזמן שאני לא הצלחתי להפסיק לצחוק. זמנים יפים" – drunkenknitter.