תושבת צפון בריטניה הדהימה את הגולשים ברשת אחרי שחשפה כיצד היא נאלצת לשמוע את השכן הנוראי שלה צופה בפורנו בקולי קולות כבר יותר משנתיים.

השבוע, היא החליטה שהגיעו סאונדים עד נפש ובחרה להתעמת איתו בנושא  – ותהיו בטוחים שהרגע המדהים הזה  צולם כולו ועלה לחשבון הטוויטר שלה.

ג'ינה מרטין כתבה בחשבון הטוויטר שלה שהשכן הפך את חייה לסיוט עם הרגלי הצפייה המגונים שלו, ולטענתה הוא נוהג לצפות בפורנו בכל שעות היום ובפול ווליום - בלי שום התחשבות בה, בבני משפחתה או בשכנים אחרים.

לעיתים אומרת מרטין, הוא אפילו צופה בתכנים מיניים בשעות המאוחרות של הלילה ומפריע לה לישון. השבוע כאמור היא החליטה לשים לזה סוף.

בתיעוד השיחה בין השניים, ניתן לראות את מרטין דופקת על דלתו של השכן עם מטאטא עד שזה יוצא החוצה. "היי, תוכל בבקשה לכבות את הפורנו שלך? יש פה ילדים שסובלים ושומעים את זה בכל יום", גערה בו, עד שבסופו של דבר הוא נענע לבקשתה וחזר אל ביתו.

התיעוד הביזארי עורר הדים ברחבי טוויטר, שם צפו בו יותר מ-311 אלף פעמים, ורבים מהגולשים הזדעזעו מהעדות המטרידה – ובייחוד מהעובדה שהשכן יצא מביתו עם חגורה. למרות זאת, לא מעט גולשים טענו שהיא לא הייתה צריכה לפנות כך אל השכן המופרע – ועל כן, היא פרסמה הבהרה.

"השארנו לו פתק בשנת 2018, דיברנו אותי ואפילו הזעקנו למקום משטרה שהזהירה אותו", כתבה מרטין . "הבחור הזה סגר לנו את הדלת עם מסמרים בגלל שאנחנו לא מוצאים חן בעיניו. הוא לא שכן נחמד. אל תתחילו לשלוח לי הודעות בנוגע ל'מה שהייתי צריכה לעשות' – אתם לא ישנים בדירה שלידו וזה לא אתם שלא מסוגלים לישון בגלל הסרטים הדוחים האלה". אמרה וגם צדקה.