המטפלים בבית האבות שבקסטיליה-לה מנצ'ה (מרכז ספרד) שמו לב למשהו מוזר אצל הקשישים במקום: במשך מספר ימים חלק גדול מהגברים הסתובבו בבית האבות כשהשפתיים שלהם כחולות. הסיבה? לא ברורה, ובהתחלה סגל המקום היה בטוח שמדובר במחלה ויראלית שתקפה את קשישי המקום.

בסופו של דבר, אחרי בדיקה מעמיקה וחקירה קצרה, התבררה האמת: אחד הקשישים במקום, גבר כבן 80, ניסה "לעשות קופה" על חשבון חבריו והיה צובע כדורי פרצטמול (אקמול, דקסמול וכו') בכחול ומוכר אותם לחבריו כשאלו היו משוכנעים שהן רוכשים ויאגרה שתכניס קצת צבע לחייהם בבית האבות.

חקירה קצרה שנערכה במקום הובילה את החוקרים אל גבר בשם אייזיאס (ישעיהו), אחרי שכמה מהגברים במקום הפנו את החוקרים אליו בטענה שהוא זה שמכר להם את הגלולות הפיקטיביות. "עליי הוא הצליח לעבוד פעם אחת", סיפר אחד הקורבנות של אייזיאס. "עד ששכנעתי את חואקינה להגיע לחדרה למפגש אינטימי, בסוף מצאנו את עצמנו משחקים קלפים. לא היה שום דבר אחר שיכולתי לעשות".

View this post on Instagram

A post shared by Toko Online Obat Vitalitas™ (@solusi.keluarga) on

קשיש אחר סיפר: "מבחינה מינית נשארנו באותו מצב. כלום כמובן לא השתנה. אבל לפחות הנשים במקום היו מגיעות לבקר אותנו מדי פעם ועל זה אני מעריך את אייזיאס", הוא סיפר בהומור.

בחדר השינה של אייזיאס מצאו החוקרים דיו כחול ומכחול בהם הוא נעזר על פי החשד כדי לצבוע את כדורי האקמול, וכרגע לא ברור אם הנהלת בית האבות מתכוונת להגיש נגדו תלונה על הונאה.

(מקור)