בני זוג אלמוניים הסעירו לאחרונה את הגולשים ברשת אחרי שצולמו משתזפים בעירום בחופי דרום האי מיורקה שבספרד. התמונה של השניים הפכה לוויראלית ברשתות החברתיות בעיקר אחרי שגולש אלמוני סייר בחופי אס טרנק בגוגל מפות ונתקל בתמונה המטושטשת.

בצילום המדובר אפשר לראות איך השניים שוכבים זה לצד זו ומתחרדנים לאור יום, בזמן שעוברי אורח חולפים על פניהם בפינת החן הספרדית. נציגים של ענקית האינטרנט התייחסו לאחרונה לתקרית ואמרו כי התמונות מטושטשות הודות לטכנולוגיה חדישה שהם משתמשים בה.

"אנחנו לא מתירים תוכן מיני בגוגל מפות", נמסר מהחברה. "אנחנו נוקטים בצעדים רבים בשביל לוודא שאנו לא פוגעים בפרטיות של אנשים באפליקציית Street View. לצורך העניין, פיתחנו טכנולוגיה מיוחדת שמטשטשת פרצופים ומספרי רישוי של רכבים". למרות זאת, מסתבר שאותו טשטוש לא ממש עובד במקרים מסוימים.

לפני יותר משנתיים, דווח בפרו על גבר מקומי שסרק את רחובות העיר לימה בחיפוש אחר קיצור דרך כלשהו – רק כדי למצוא תמונה של אשתו עם המאהב שלה על אחד הספסלים במקום. שעות לאחר מכן הבחור התעמת עם אשתו על הממצא השערורייתי וזו הודתה בסופו של דבר בבגידתה.

גם זו כמובן לא הפעם הראשונה או השנייה בה ממצאים ביזאריים מגוגל מפות מכים גלים ברשתות החברתיות, ורק בשנים האחרונות, גולשים מצאו באפליקציה את ביתו של אריאל קסטרו (שחטף שלוש נערות בארה"ב), "יונק הדבש של שינג'יאנג" ואפילו הדבר ההזוי הזה שהותיר את נציגי גוגל "ללא מילים".