אז עד כמה סקס בציבור באמת מרגש אנשים? נראה שיש זוג אחד שיכול לענות על השאלה הזאת, אחרי שלא הצליח להתאפק, החליט להתכנס מינית באחד הסופרמקרטים באיטליה, תועד על ידי מצלמות האבטחה במקום - והפך תוך כמה ימים, כמובן, לפצצה ויראלית.

אנחנו מתארים לעצמנו שבני הזוג מעולם לא תיארו לעצמם שחוסר הסבלנות שלהם יתועד ויהפוך לסרטון שיופץ בכל הרשת, אבל אם לשפוט לפי מה שקרה באחד המסדרונות בסופרמרקט - לא נראה שאכפת להם יותר מדי מהסביבה, העולם ובכלל. 

לפי מה שנראה בסרטון, הזוג כנראה בחר באחד המקומות הכי פחות "מבוקשים" בסופר, שם הם ביצעו את זממם באגף האוכל לחיות המחמד - השניים חיכו לרגע שקט, האישה נשענה על העגלה, הגבר התמקם, והשניים החלו בענייניהם בלי לבדוק עם קיימות בכלל מצלמות אבטחה מסביבם 

בשלב מסוים, כמו שבטח שמתם לב, האישה כבר החלה לחשוש שהם מגזימים, התחילה להביט סביב כדי לוודא שאיש לא רואה אותם - כל זאת בזמן שהגבר היה עסוק בפנטזיה והתעלם מהסביבה. בשלב מסוים השניים עצרו אחרי שחששו שמישהו עלה עליהם, האישה "שיחקה אותה" כאילו היא קוראת משהו על אחת האריזות, והגבר ניצל את ההזדמנות לנקות את הזיעה שהצטברה על מצחו. בקיצור - הורס.

לא ממש ברור מתי צולם הסרטון המדובר, וחלק מהגולשים טוענים שהוא צולם לפני כשנתיים אך רק בשבועיים האחרונים הוא החל להשתולל ברשת והגיע להמונים דרך האתר Live Leak עם הכותרת "זאת אהבה?". ובכן, כן - מתברר שגם זאת אהבה.