תאמינו או לא, אבל יחסי מין הם דבר מצוין – כן כן, סקופ מטורף, אנחנו יודעים. בזמן שרוב האנשים שפעילים מבחינה מינית יודעים עד כמה סקס יכול לשפר את מצב הרוח, חשוב להדגיש כי יחסי מין יכולים גם לשרוף כמה קלוריות. למעשה, מחקר מסקרן שפורסם בשנת 2013 גילה כי אפשר לשרוף בזמן יחסי מין כ-3.6 קלוריות בכל דקה בממוצע. נחמד.

חשוב לציין שאין שוויון בין המינים בכל הנוגע לשריפת קלוריות בזמן הסקס, ועל פי הנתונים, נשים מסוגלות לשרוף 69 קלוריות בזמן אקט מיני, בזמן שגברים יכולים לשרוף עד 100 קלוריות – כך שבתאוריה סקס יכול להוות סוג של אימון כושר קליל.

לקראת חג ליל כל הקדושים, התקופה שבה רוב העולם המערבי מתחפש למפלצות ובולס כמויות אדירות של ממתקים, אתר האינטרנט Hims פרסם כמה נתונים מעניינים בכל הקשור לסקס, קלוריות וממתקים. עורכי האתר לקחו כמה מן הממתקים הפופולריים ביותר בארה"ב ובדקו כמה זמן ייקח לצרכנים שלהם לשרוף את הערך הקלורי של הממתק בעזרת יחסי מין והממצאים, כמובן, היו מרתקים.

על פי הנתונים, ובהנחה שאנחנו שורפים 3.6 קלוריות בכל דקה, ייקח לכם 36 דקות לשרוף חטיף סניקרס אשר מכיל 130 קלוריות. שקית של סוכריות סקיטלס מכילה כ-80 קלוריות ותצטרכו לעבוד 22 דקות בשביל לשרוף אותן. מה לגבי חטיף קיט קט חמוד וקטן? 19 דקות של יחסי מין ייקחו לכם בשביל לשרוף את 70 הקלוריות שלו. סוכריות מייק אנד אייק מכילות כ-50 קלוריות אשר יצריכו מכם עבודה של 14 דקות בין הסדינים – ועכשיו, כשאתם שולטים במידע המופלא הזה - הגיע הזמן להתחיל לטחון שוקולדים ואז להוריד את הקלוריות שלהם. WIN WIN.