העולם שלנו מלא בגיבורי על שהופכים את החיים שלנו לפשוטים הרבה יותר; יש אנשים עם היכולת להפוך את החיים שלנו על כדור הארץ לפשוטים יותר (טכנולוגית או רוחנית), ואחרים לא מפסיקים לדאוג לרווחת המין האנושי ולחלוטין ראויים לתואר גיבורי על. אבל האם גיבורי העל ההוליוודים באמת קיימים במציאות? אם תשאלו את הבחור הבא מקנדה - התשובה לגמרי חיובית.

שוטרת צעירה מהעיר ברמפטון (Brampton) שבפרובינציית אונטריו שבקנדה לא האמינה למה שראו עיניה בסוף השבוע שעבר; בעודה נוסעת ברכבה המשטרתי במהלך משמרת רגילה, עקף אותה לפתע במהירות מסחררת לא אחר מאשר באטמן, והוא עשה זאת בבאטמוביל שלו. מה?! כן כן, קראתם נכון. עכשיו הגיע הזמן שגם תראו את זה.

הסרטון המדהים הזה צולם על ידי אחד הנהגים שעברו ליד זירת ההתרחשות שבא נעצר "באטמן". הנהג ההמום העלה את הסרטון כמה שעות לאחר מכן ליוטיוב, ומאז העולם בטירוף, והסרטון, באופן טבעי, הפך לסופר ויראלי, עם כמעט 100 אלף צפיות דרך חשבון יוטיוב בודד.

בסרטון ניתן לראות את השוטר שעוצר את הבאטמוביל ומעכב אותו לבדיקת רשיונות אחרי שכאמור נתפס נוהג במהירות שחרגה מעל המותר, ואנחנו שואלים: עם רכב כזה ותחפושת כזאת, יש באמת דרך לנהוג בצורה רגילה? בהמשך הסרטון "באטמן" נראה נותן הסברים לשוטרים שתפסו אותו, אבל כמו כל הדברים היפים בחיים שנשארים ללא הסבר - גם כאן עדיין לא ממש ברור מי האיש, מאיפה הרכב שלו ומה הוא ענה לשוטרים שעצרו אותו. מה שבטוח - אנחנו מבטיחים להמשיך לעקוב אחריו (במידה ונצליח להדביק את המהירות בה הוא נסע).