האם שחקנית טניס אוסטרלית צעירה החלה למכור תמונות עירום שלה בשביל לממן לעצמה את הקריירה? על פי הדיווחים בכלי התקשורת בבריטניה, אנג'ליקה גראובק בת ה-19 הצטרפה לאחרונה לפלטפורמת התוכן אונלי פאנס, שם היא מרוויחה אלפי דולרים מדי חודש.

גראובק החלה את דרכה בענף הטניס בשנת 2018, אך עדיין מתקשה להיכנס לתחרויות וטורנירים משמעותיים. באתר התאחדות טניס הנשים (WTA) כתוב כי לשחקנית הצעירה יש מאזן של 9 ניצחונות ו-37 הפסדים בקריירה שלה, מה שאפילו לא מכניס אותה לדירוג העולמי.

View this post on Instagram

A post shared by @angelina.graovac

View this post on Instagram

A post shared by @angelina.graovac

הצטרפותה של הטניסאית הצעירה לאתר אונלי פאנס דווחה לראשונה בצהובון השווייצרי Blick, שם פורסם כי גראובק גם מוכרת למנויים שלה תמונות עירום. לגראובק יש גם חשבון אינסטגרם ולו יותר מ-18 אלף עוקבים.

באחת התמונות של גראובק באינסטגרם אפשר לראות אותה בביקיני, יושבת על מיטת שיזוף במתחם נופש בקואלה למפור, מלזיה. בתמונה אפשר לראות אותה מסיטה את מבטה מהמצלמה ובטקסט המצורף נכתב: "אני מסיטה מבט מכל ההחלטות הגרועות שלי".

View this post on Instagram

A post shared by @angelina.graovac

 נזכיר רק שגראובק היא לא הספורטאית האוסטרלית הראשונה שמצטרפת לאתר אונלי פאנס – שמוכר בעיקר כפלטפורמה שבה שחקניות פורנו מעלות תוכן מיני שהופק באופן עצמאי. בחודש יוני האחרון, דווח שנהגת המרוצים רנה גרייסי פתחה חשבון באתר והחלה למכור תוכן פורנוגרפי.

בשיחה עם כלי התקשורת הבריטיים, סיפרה גרייסי שהיא מרוויחה מדי שבוע 25 אלף דולר רק ממכירת מינויים. היא הוסיפה: "המצב הכלכלי שלי טוב יותר מאי פעם. היום אני מסוגלת באמת להרשות לעצמי לקנות בית ולסיים לשלם עליו תוך שנה".