התנוחה המיסיונרית היא ככל הנראה אחת התנוחות הפופולריות ביותר בזמן קיום יחסי מין. למעשה, סקר של אתר האינטרנט Lovehoney אפילו חשף כי 2/3 מן הזוגות בבריטניה אוהבים לשלב אותה בזמן קיום יחסי מין. למרות זאת, ישנן פעמים שהתנוחה עלולה להפוך לעניין שוחק ולא מרגש.

קוראים אדוקים שלנו בוודאי זוכרים את אנאבל נייט (הסקסולוגית שהתייחסה לחשיבות ה"אפטר פליי" אחרי הסקס), ולאחרונה, היא התראיינה בנוגע לתנוחה המיסיונרית – וחשפה כמה דרכים מקוריות מאוד לפלפל אותה. על כן, לא נכביר במילים ופשוט ניכנס ישר לעניינים עם 5 דרכים לשפר את התנוחה הכי פופולרית בעולם:

1. לשלב צעצועים באקט

נייט מסבירה כי שילוב של צעצועי מין בזמן הסקס היא אחת הדרכים הטובות ביותר להביא נשים לאורגזמה. "סטטיסטית, 4 מתוך 5 נשים לא מצליחות לגמור מחדירה בלבד", היא מסבירה. "על כן, שימוש בעזרים בשביל גירוי הדגדגן יכול לסייע לנשים לקבל אורגזמה בצורה יעילה יותר".

2. להכניס קצת קינקיות לחדר השינה

תנוחה מיסיונרית לא מצריכה יותר מדי אנרגיה או גמישות, ולכן - שימוש בטכניקות של קשירה עשויות להפוך את האקט למרגש יותר. "אפשר להתנסות בהתחלה באזיקים או כיסויי עיניים", היא מסבירה. "החפצים הללו יכולים להכניס אלמנט של הפתעה בין הסדינים ולהפוך את הסקס להרבה יותר חושני ומענג".

3. טכניקת היישור 

נייט טוענת שמדובר באחת הטכניקות היעילות ביותר לחיכוך הדגדגן, לגירוי ולהובלה לאורגזמה. "על הגבר להטות את גופו קדימה כך שאיבר המין שלי יחדור בצורה אנכית יותר", היא מספרת. "המטרה היא לגרות את הדגדגן באמצעות בסיס הפין ועצם האגן על ידי תנועה כלפי מטה. ניתן להיעזר גם בג'לים לסיכוך בשביל לגרום לכולם להרגיש בנוח".

4. לחישות

כנראה שאוזניים הן האיבר האחרון שתחשבו עליהם בזמן הסקס – וחבל. "התנוחה המיסיונרית היא אינטימית מאוד ומקרבת אתכם לאוזן של הפרטנר או הפרטנרית", מספרת נייט. "תנצלו את העובדה הזו בשביל ללחוש דברים. תגידו כמה טוב זה מרגיש, מה הדבר הבא שאתם רוצים לעשות או אפילו תגנחו – כל דבר שמדליק אותה או אתכם".

5. לא להפסיק לזוז

זה שאתם למעלה, לא אומר שאתם מרותקים – להיפך. תנועה במהלך האקט ושינויים של זווית החדירה יכולים לעשות הבדל משמעותי תוך כדי הסקס. "אתם יכולים לנענע את האגן שלכם או לחדור בתנועה מעגלית של אגן", מספרת נייט. "כמו כן, אתם יכולים לטחוב כרית מתחת לישבן של הפרטנרית שלכם בשביל גירוי איכותי יותר של הדגדגן".