מסיבת סקס (צילום: sexislandoriginal, instagram)
אילוסטרציה | צילום: sexislandoriginal, instagram
האם אי פעם תהיתם מה קורה על "אי הסקס"? ובכן, עכשיו אתם יכולים לקבל את התמונה השלמה, שכן נמצא האדם שמוכן לדבר על זה. ריאן, רופא שיניים בן 33 (שלא היה מוכן למסור את שם המשפחה שלו כי הוא נשוי עם שני ילדים), חזר לאחרונה מהחופשה השנויה במחלוקת, התראיין בנושא וסיפר שהמסיבה מעוררת החלוקת הזו הרבה יותר שערורייתית ממה שכולכם מדמיינים.

ריאן סיפר שהוא שילם יותר מ-6,000 דולר בשביל לטוס להפלגה עליה עלה, ואגב, אם תהיתם, הוא סיפר לאשתו כי מדובר בנסיעת עבודה. "היינו 30 גברים בסך הכל", הוא סיפר בריאיון לאתר ה-NY Post. "רובם רופאים ועורכי דין בין הגילאים 25 ל-50. היו גם כמה סטארטאפיסטים מעמק הסיליקון שהיו מאוד נבוכים בהתחלה, אבל הם תפסו מהר מאוד את הקצב".

View this post on Instagram

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ SexIsland �� (@sexislandoriginal) on

רופא השיניים מניו יורק מספר שהעניינים התחילו להתחמם מיד עם עלייתם ליאכטה שלקחה אותם ישירות אל "אי הסקס". לטענתו, כל אורח יכול היה לבחור שתיים מתוך 60 נערות הליווי שהגיעו במיוחד בשבילם ורובן דיברו אנגלית ברמה בסיסית מאוד. "כלי השיט היה מלא ביפהפיות לטיניות שרקדו וחילקו משקאות חריפים", מספר ריאן. "לא עברו 15 דקות וכבר הייתי במיטה עם שתיים מהן". רופא השיניים מספר שכל הגברים היו מרוצים מהנשים שלהן, פרט לאדם אחד שהיה האחרון שהגיע ליאכטה. לטענתו, "הנשים שנשארו" לא מצאו חן בעיניו והוא התלונן בפני המפיקים – אז הם החליפו אותן באחרות.

ריאן מספר שהאי היה מאורגן כמו מלון 5 כוכבים עם מסעדה, בופה ובר משקאות חופשי – אבל זה היה הדבר האחרון שעניין את האורחים. "חלק מהאנשים לא ישנו במשך 4 ימים", הוא מספר, "היו אנשים שכשנמאס להם מהסקס, עשו עסקאות עם האורחים האחרים. היו על האי מלא סמים, מכדורי אקסטזי, ועד קוקאין וגם סם שלא הכרתי לפני כן בשם Toothy שמגביר לך את החשק מיני".

בין הפעילויות שניתן היה לקחת בהן חלק על האי היו שחייה בעירום, ריקודי סלסה בעירום ומסיבות דיסקו שבהן הנשים רקדו (חכו לזה) בעירום. כמו כן, הייתה גם פעילות שנקראה על ידי המארגנים "All In", שבה אורח קיבל שעה אחת עם 15 נערות ליווי. ריאן סיפר שהוא נהנה כל כך בפעילות הזו שהוא לא רצה שהיא תיגמר.

View this post on Instagram

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ SexIsland �� (@sexislandoriginal) on

רופא השיניים סיפר שהוא שכב עם הנשים שלו בכל מקום במתחם הנופש, כולל בבריכה ובמסעדה. לטענתו, אנשי הצוות היו אדיבים מאוד, למרות העובדה שהם נאלצו לנקות דברים שהשתיקה יפה להם. כמו כן, הוא היה אחד מבין 10 הגברים על האי ששילם עוד 6,000 דולר בשביל להישאר 3 ימים נוספים.

"אני זוכר שחזרתי מהעבודה וכל מה שרציתי זה לספר לאנשים על הטירוף שהלך שם, אבל לא יכולתי כי חששתי שהם יספרו לאשתי", מספר ריאן. "בסופו של דבר, האדם היחיד שסיפרתי לו מה קרה שם היה אחי, שעכשיו רוצה לבוא איתי פעם הבאה". ריאן מספר שמארגני הנופש השערורייתי מתכוונים להפיק חופשה נוספת בדצמבר — והוא כבר קנה לה כרטיסים בשבילו ובשביל אחיו.