דרמה באנגליה: בת הזוג לשעבר של כריסטיאנו רונאלדו פנתה דרך ציוץ בטוויטר לצוות התביעה של קת'רין מאיורגה (מי שהאשימה את רונאלדו באונס), וטענה כי יש לה מידע שעלול לסייע להם בהליכים המשפטיים נגד כוכב הכדורגל הפורטוגלי. ג'זמין לנארד, כוכבת ריאליטי בת 33, סיפרה כי יש ברשותה מאות הודעות שמציגות את אופיו האמיתי של רונאלדו, אותו היא מגדירה בתור "פסיכופת מזוין". כמו כן, היא גורסת כי יש לה עדויות ממקור ראשון על תקריות בעלות אופי דומה לזו שקשורה אל מיורגה ובהן מעורב הפורטוגלי.

לנארד פנתה ביממה האחרונה אל צוות התביעה באופן פומבי בשרשור הודעות בחשבון הטוויטר שלה, וכתבה כי לאף אחד אין מושג איך רונאלדו מתנהג במציאות והגדירה אותו כשקרן, בריון ו-"Control freak". לטענתה, החומר שיש לה על הכדורגלן יזעזע את העולם.

View this post on Instagram

A post shared by amyjane16 (@amyjane16) on

"אחרי התלבטות ארוכה, החלטתי לפנות אל צוות התביעה של מיורגה בכוונה לסייע להם", כתבה לנארד. "אני חושבת שהחומרים שיש לי עשויים לסייע לכם ואני רוצה לעזור. אני לא מתכוונת לשבת בחיבוק ידיים ולראות כיצד הוא משקר לכולם". כוכבת הריאליטי טוענת שיש לה הודעות והקלטות של כוכב הכדורגל אשר מציגות את אופיו האמיתי – חומרים שלטענתה יהיו בעלי ערך לצוות התביעה.

היחסים בין לנארד לרונאלדו התנהלו בתקופה בה שיחק במדי מנצ'סטר יונייטד, ולמרות העובדה שהם פרודים כבר תשע שנים - כוכבת הריאליטי טוענת שהיא תיקשרה איתו ב-18 חודשים האחרונים.

בעקבות פרסום שרשור ההודעות שעורר מהומה, לנארד טוענת שגורמים מצדו של רונאלדו סימנו אותה כמטרה – בין אם זה מעריצים או חוקרים פרטיים. "קיבלתי איומים נגדי ונגד המשפחה שלי", סיפרה כוכבת הריאליטי. "הודיעו לי שמכינים קובץ עם חומרים מפלילים עליי ושבלשים שהוא שכר עוקבים אחר הילדים שלי". למרות זאת, היא לא הביעה כוונה לחזור בה מהצהרותיה, ומחכה לפנייתם של אנשי צוות התביעה במטרה לשתף אותם במידע שהיא טוענת שיש לה.