גבר ואשה שפרטיהם המלאים טרם נחשפו הסעירו את כלי התקשורת בדרום אמריקה השבוע אחרי שנעצרו על ידי משטרת ארגנטינה בנסיבות מביכות מאוד. על פי הדיווחים של אתר Cronica הארגנטינאי, הזוג נעצר בעיר ויז'ה גוברנדור שבפרובינציית סנטה פה בצפון המדינה בזמן שהיו עסוקים בעניינים אינטימיים בתוך רכבם.

כוחות המשטרה תפסו את השניים בעיצומו של אקט מיני סוער, ובאופן טבעי דרשו מהם לחדול ממעשיהם, ומכאן הסיפור רק הלך ונהיה הזוי לחלוטין. שוטרים שנכחו באירוע הביזארי סיפרו לאחר מכן שבני הזוג סירבו לחדול ממעשיהם למרות דרישתם. מאוחר יותר, הם אפילו ניסו לנהל איתם משא ומתן שמטרתו לאפשר להם לסיים את האקט תמורת שוחד נאה.

כלי התקשורת בארגנטינה מדווחים כי בני הזוג, גוסטבו וליליאנה בני ה-38 נתפסו בשעות הבוקר המוקדמות של יום ראשון האחרון בסמוך למגרש משחקים בו בילו באותו זמן ילדים קטנים. שוטרים שהוזעקו למקום דרשו מהשניים כאמור לחדול וביקשו מהם תעודות מזהות, אך השניים סרבו. שוטר שנכח במקום סיפר שהשניים אמרו להם "עזבו אותנו" ואפילו ביקשו מהם "להעלים עין" מכל התקרית. כמה דקות מאוחר יותר בני הזוג אפילו הציעו לשוטרים שוחד של 2,000 פזו (בערך 50 דולר) - העיקר שיניחו להם לנפשם.

הגבר לא הביע שום כוונה לעצור את האקט וצוטט על ידי המשטרה כשאמר: "אני לא מתכוון לתת לך שום אינפורמציה ואין שום סיכוי שאתם הולכים להרוס לי את הרגע. אני עוד שנייה מסיים". מיותר לציין שהשוטרים לא התרשמו בכלל מהטיעון המופרך ואפילו פחות מההצעה שלהם. בני הזוג נעצרו באותו רגע וככל נראה יעמדו למפשט באשמת שוחד.