אישה אלמונית, ככל נראה תושבת בריטניה (תכף תבינו למה כל הפרטים עליה נשארו חסויים), עשתה לאחרונה את טעות חייה כאשר תמונה של הליך רפואי שעברה באיבריה המוצנעים הגיע לידי האדם הכי לא נכון.

בפוסט יוצא דופן שהכה גלים ועורר רעש אדיר באתר הפורומים של Reddit, סיפר בן זוגה של אותה אישה על היום בו צילמה תמונה של איבר מינה לאחר שעברה פרוצדורה מורכבת לשחזור נרתיק ורצתה להראות לו את תוצאות ההליך שעברה.

"אשתי עברה את אתמול ניתוח מורכב להצרת איבר מינה אחרי כל הלידות שעברה, ורצתה להראות לי את תמונות הלפני ואחרי בטלפון שלה", כתב הגבר, וכבר עורר עניין אדיר אצל האנשים שעקבו אחרי הפוסט.

"אמרתי לה שהתמונות של ההליך שעברה מאוד הרשימו אותי והתרגשנו יחד. מאוחר יותר, היא דיברה איתי ואמרה לי שהיא רוצה לשמור את התמונה אבל למחוק אותה מהטלפון שלה - אז אמרתי לה לשלוח לי אותה". כאן פחות או יותר החלה הסאגה שנגמרה בצורה מפתיעה במיוחד.

"אחרי ששלחה את התמונה, היא שאלה אותי אם קיבלתי אותה, ואמרתי לה שלא. באותו רגע נלחצנו שנינו, היא פתחה את הטלפון שלה בשביל לבדוק מה קרה - ושנינו נחרדנו לגלות שהיא שלחה קולאז' של שתי תמונת קלוז-אפ לבן הבכור שלנו. אחת לפני הפרוצדורה והשנייה אחרי".

גבר כועס קורא סמס
"אשתי בכלל לא השתעשעה מהמצב, בזמן שאני לא הפסקתי לצחוק מכל הסיפור" | אילוסטרציה: Shutterstock

דרך ההלם והחרדה ניסו ההורים לתאם גרסאות בתקווה לתקן את המצב, ושניהם הסכימו שאסור לה בחיים להודות בפני בנה של מי התמונה, והחליטו לומר לו שזאת אילוסטרציה שהאם התכוונה לשלוח לחברה.

"חשבנו שזה תירוץ לגיטימי ואנחנו מקווים שהוא היה מספיק פתי בשביל להאמין לזה", סיפר הגבר. "אם זה הייתי אני, הייתי מאמין לזה בגלל שפשוט הייתי רוצה להאמין לזה ולא לחשוב שאמא שלי שולחת לי תמונות כאלה של עצמה". 

בהמשך הבינו השניים שגם אם בנם יאמין לכך שלא מדובר בתמונות של אמו, הסיטואציה יכולה להפוך להזויה עוד יותר: "מה אם הוא יאהב את התמונה ויתחיל להשתמש בה בשביל לענג את עצמו?", תהה הגבר מול משתמשי האתר.

"ובכן, ככה או ככה, הוא העיף מבט באיבר המין שילד אותו, ואגב' אשתי בכלל לא השתעשעה מהמצב בזמן שאני לא הפסקתי לצחוק מכל הסיפור" - ואתם? מה דעתכם על הסיפור? מצחיק או בלתי מחיק (מהזיכרון של הילד כמובן)?