חברה לשיווק צעצועי מין מבטיחה לחשוף בפני גברים ברחבי העולם את התחושה הסנסציונית של אורגזמה נשית באמצעות צעצוע המין החדש שלהם.

החברה המדוברת, חברת Arcwave, השיקה לאחרונה את צעצוע המין Ion - שלמעשה שמשתמש בפרצי אוויר בשביל לגרות את איבר המין. מה זה אומר? תישארו איתנו.

ה-Ion משווק בתור "Pleasure Air Stroker" שנועד לגרות את אזור הפרנולום של הפין – כלומר, הרקמה שנמצאת בחלקה התחתון של העטרה (כיפה) ויורדת במורד האיבר.

טוביאס זגנהאגן, מנכ"ל חברת Wow Tech, הבעלים של Arcwave, מסביר שהצעצוע נועד לגרות את אותם קולטנים שקיימים גם באיבר המין הנשי, ולספק אורגזמה עוצמתית שלא ניתן לחוות על ידי אוננות קונבנציונאלית.

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Lovehoney (@lovehoneyofficial) on

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

New Review AND new sex toy concept! Meet the Arcwave Ion. An air stimulation toy for penises! Thank you for sending it to me @lovehoneyofficial ! @arcwave.official #pleasuretoyreview #pleasuretoy #arcwave #arcwaveion #airstimulation #pleasureair #pleasureairtechnology #adulttoy #adulttoyreview #masturbation #masturbator #adultproducts #adultproduct #penistoy #penistoyreview #orgasm

A post shared by Obsession Rouge (@obsessionrouge) on

 

"השקת ה-Ion מסמלת פתיחת עידן חדש בשוק צעצועי המין המודרניים", סיפר זגנהאגן בריאיון לכלי התקשורת בבריטניה. "האמצעי שלנו מאפשר לגברים לגלות מחדש את הגוף שלהם ולמצוא דרכים חדשות לחוות עונג מיני".

לטענתו של זגנהאגן יותר מ-100 גברים כבר התנסו בצעצוע החדש ודיווחו על תוצאות מדהימות; 70% מהם אמרו שחוו אורגזמה אינטנסיבית עם האמצעי החדשני, בזמן שאחרים אפילו הוסיפו שהם "מעולם לא חוו אורגזמה עוצמתית כל כך" – באשר לביקורות? ובכן, כמו שאתם מתארים לצעמכם: הן מהללות את המוצר ומרימות לו בטירוף.

יותר מתריסר אנשים שהתנסו בצעצוע כתבו עליו סקירות חיוביות שפורסמו באתר האינטרנט שבו ניתן להזמינו, ואחד הגולשים אפילו כתב: "ה-Ion מסוגל לייצר תחושה שלא ניתן להשיג בשום דרך אחרת". נשמע מבטיח. רוצו לנסות וספרו לנו אח"כ.