ביממה האחרונה מסתובב ברשתות החברתיות בדרום אמריקה סרטון ביזארי במיוחד שפורסם לראשונה בפייסבוק, ובו נראה גבר מחופש לספיידרמן כשהוא מותקף באכזריות מאחור על ידי גבר אחר שהכה אותו עם סקייטבורד בראשו.

הסרטון, כך על פי הצלם שאחראי לו, צולם בשעות הערב של יום שישי האחרון בעיר מנדוזה שבצפון ארגנטינה. בסרטון ניתן לראות את הגבר המחופש בזמן שהוא רוקד את ריקוד ה"פורטנייט" המפורסם, ואז חוטף חבטה עזה בראש ומתמוטט.

התוקף, כך מתברר, הוא "ספיידרמן" נוסף אשר החליט לתקוף קולגה, שלטענתו תפס לו את המקום בו עמד לפני כן בנסיון להרוויח מעט כסף מהעוברים והשבים תוך שהוא מציג את עצמו כגיבור העל שבא להציל את המצב.


קורבן התקיפה, הרנן ויז'גאס בן ה-26, טען לאחר מכן כי הוא יודע מי תקף אותו, ולטענתו מדובר בשותף שלו בחמש השנים האחרונות. "הוא תקף אותי כי הוא טוען שגנבתי לו את הזהות", סיפר ויז'גאס לכלי התקשורת בארצו.  

"הייינו חברים טובים ובמשך תקופה ארוכה העלנו שלל מופעי רחוב יחד. לאחרונה הוא התעצבן עליי כי התחלתי לשלב במופע גם אמנות פארקור, וזה משך תשומת הלב הרבה יותר מהמופע שלו", הוסיף ויז'גאס. "אין לי ספק שהוא תקף אותי. הוא חושב שהוא מלך האזור ורוצה להיות הספיידרמן היחיד במנדוזה - ואני ממש לא אתן לו את התענוג הזה", סיכם הארגנטינאי הצעיר שהספיק להתאושש מהתקיפה הקשה וכבר הספיק לחזור לפינת הרחוב האהובה עליו.