משתמשת טיק טוק שרכשה לאחרונה שטיח לכניסה לביתה ועליו דמויות דיסני האהובות נדהמה לגלות פרטי מפתיע על אחד הציורים - מה שהפך את הפוסט שלה בנושא לוויראלי בטירוף.

בסרטון שפורסם בחשבון הטיק טוק של אותה משתמשת, אפשר לראות את שני הציורים שמופיעים על אותו שטיחון, אחד של מיקי מאוס, והשני של זוגתו מיני מאוס:  "אספתי היום שטיחון ממש חמוד ולא שמתי לב שמשהו לא בסדר עם מיני", כתבה המשתמשת בשורת טקסט על הסרטון.

אז מה קרה שם? במהלך הסרטון המצלמה מרחפת מעל השטיחון במשך כמה שניות, עד שבשלב מסוים היא מתמקדת בחצאית של מיני מאוס – בה אחד הקפלים  נראה לחלוטין כמו איבר מין זכרי. אופסי.

@adisneystory

##BachelorReady ##DailyVlog ##foryoupage ##fyp ##waltdisneyworld ##disneyworld ##wdw ##disney ##mickeymouse ##minniemouse ##ohno

♬ Oh No - Kreepa

הסרטון, כאמור, הפך עד מהרה לוויראלי עם קרוב לחצי מיליון צפיות וכמעט עשרת אלפים לייקים, ומעבר לזה, מאות גולשים הגיבו לסרטון – רובם כאלה שהשתעשעו מאוד מהתגלית הביזארית של הגולשת.

"יש לי שטיח כזה בדיוק בכניסה לבית", הגיבה לה אחת המשתמשות. "אני רצה לבדוק אם גם למיני שלי יש פיפי", ומאוחר יותר, אותה גולשת עדכנה שאכן גם למיני שלה יש את אותו קפל הורס בשמלה, ועכשיו היא לא מסוגלת שלא לראות אותו בכל פעם שהיא נכנסת לביתה. גולש נוסף התייחס גם הוא לדימוי המיני בשטיחון וכתב: "וואו, לא ציפיתי לזה" – כן, האמת שגם אנחנו.