סקס הוא דבר נפלא. סקס קינקי הוא נפלא לא פחות - כל עוד הכל נעשה בהסכמה כמובן. כולנו מצאנו את עצמנו בשלב כזה או אחר חושבים: "מממ, זה נראה נחמד, אולי ננסה את זה?". לעיתים, זה הרעיון שעלה לנו באמת נחמד, בפעמים אחרות, קצת פחות – ואז גם מגיעות כל אותן פעמים בהן הניסוי כושל בצורה נוראית כל כך - שאנחנו מעדיפים לגנוז את הממצאים ולטשטש את הראיות. כן, כולכם יודעים על מה אנחנו מדברים.

אתר החדשות הבריטי Metro שאל לאחרונה את הגולשים מהם סיפורי הסקס הפרועים ביותר שהם חוו לאורך השנים, וכנראה מיותר לציין שהם קיבלו בתגובה מבול של סיפורים שערורייתיים אשר נוגעים לכל מיני ניסויים הזויים שהתרחשו בחדר השינה של אלו שרצו לשתף אותם. כולם, אגב, בעילום שם – תכף תבינו למה.

"פעם אחת קיימתי יחסי מין עם אשתי וחבר, והם החדירו לי את מברשת השיער שלה תוך לעכוז וממש לא ציפית לזה. בפעם אחרת החדרתי את הוויברטור הגדול שלה לתוכי גם כן - זה נגמר לא משהו".

"תמיד כשהייתי במערכות יחסים ארוכות, התחלתי להשתעשע עם הרעיון של 'לחלוק את חברה שלי' עם אחרים. מעולם לא התעקשתי על זה, אבל תמיד הצעתי לה. לפעמים זה התקבל בברכה - לעיתים לא. עם אשתי מזה 10 שנים אני עושה את זה מלא כי היא תמיד נמשכה אל הקונספט אבל הייתה מאוד זהירה כי היא לא רצתה להרוס את הזוגיות שלנו. לאורך השנים, אחרי שהתנסנו בכל מיני צורות, הגענו לשלב שאנחנו קיימנו יחסי מין עם אחרים – אפילו כשאחד מאיתנו לא נוכח בחדר".

"קיימתי יחסי מין בחניון של מקום העבודה שלי. הסיכון שיתפסו אותנו הפך את האקט למטורף".

"חברה שלי לשעבר הבטיחה לי אורגיית הפתעה. יום אחד הגעתי אליה הביתה והיא לקחה אותי ישירות אל חדר השינה. היא קשרה אותי למיטה ושמה לי צעיף על העיניים. במשך כל הזמן הזה היא ועוד שתי נשים עשו בי מה שהן רוצות; הן השתינו עליי, דחפו לי דברים והשתמשו בי בכל מיני צורות. כשהיא הורידה את הצעיף, ראיתי שהנשים האחרות היו בת דודה שלה והחברה הכי טובה שלה. היא שחררה אותי והמשכתי בערב בתור הדומיננטי. זה היה ללא ספק הערב, וגם לילה והבוקר הכי מוזרים שעברתי בחיי".

"הסקס הכי מוזר שהיה לי קרה בשדה פתוח עם אישה בת 41 כשאני הייתי בן 19. עשינו מלא מין אוראלי ושינינו תנוחות כל הזמן. אגב, לא תכננו את זה. הכל היה ספונטני לחלוטין".

"הכי מוזר היה כשקרעתי את העורלה שלי בזמן סקס. בהתחלה לא הבנו מי מאיתנו מדמם ולקח לי כמה זמן עד שהאדרנלין ירד והתחלתי להרגיש את הכאב. הייתי צריך להתפנות לבית חולים. זה היה מאוד מאוד לא נעים".

"חוץ. אוהל. לילה. אני והחברה לשעבר שלי באמצע טיול קמפינג, וכמובן שהחלטנו להשתעשע מעט. התחלנו לעשות סקס וכנראה שהיינו רועשים יותר מהרגיל. בשלב מסוים פנס האיר את דופן האוהל ומישהו הגיע אלינו. מסתבר שהערנו בחור שגר בכפר שהיה לידנו והוא יצא לחקור את הרעש כי הוא בטוח שתוקפים מישהי".

"הכי קיצוני שהיה לי קרה אחרי שלקחתי GHB (סם שגורם לרוגע ורפיון שרירים) ושתיתי אלכוהול. שכבתי עם חברה שלי לשעבר וחברה שלה בזמן ששתיהן היו עם סטרפּ-און".

"אחרי שנפצעתי בעיראק, שלחו אותי לבי"ח שדה ושם הכרתי אחות בדרגת סרן. הייתי אז מש"ק והיה ברור שמערכת היחסים הזאת לא יכולה לקרות – הן ברמה הסמכותית (היא הייתה קצינה ואני לא) והן ברמה האתית (היא הייתה אחות ואני פצוע). למרות זאת, החלטנו ללכת על זה ולילה אחד קבענו באחד הרכבים המשוריינים שחנו בסדנת החימוש. נכנסנו פנימה, נטרלתי את המערכת ההידראולית של הדלת, כדי שלא ניתן יהיה לפתוח אותה והתחלנו בענייננו. לפתע, התחילו לירות מרגמות וטילים על הבסיס. היות והיינו בתוך רכב משוריין, פשוט החלטנו להמשיך כאילו זה היום האחרון של המין האנושי. זה זיכרון מאוד מיוחד עבורי".