סרטון שהחל להשתולל ברשתות החברתיות בסוף השבוע האחרון הפך למגה ויראלי אחרי שנהג אוטובוס באחת המדינות באמריקה הלטינית פרסם וידאו בו הוא נראה "מתעלל" בנוסע שנרדם באוטובוס ובולם באגרסיביות כדי להעיר את הנוסע התמים והמסכן.

במהלך הסרטון, שנכון להיום לא ברור היכן צולם ובאיזה קו נסיעה מדובר, ניתן לראות את הנהג מגחך לעצמו בזמן שמאחוריו יושב איש קשיש שנרדם במהלך הנסיעה כשהוא יושב על אחד הכסאות הראשונים באוטובוס.

הנהג, שמשום מה החליט לנצל את הסיטואציה כדי להציק לנוסע, שלף באותו רגע את הסלולר שלו, והחל לצלם את עצמו מתעד את הפעולה שתכנן מבעוד מועד. בשניות הראשונות של הסרטון נשמע הנהג כשהוא אומר: "כאן אנחנו יכולים לראות את הגבר ישן מאחורי - ועכשיו אתם תוכלו לראות מה צפוי לקרות".


מיד לאחר מכן כבר אפשר לראות את הגבר הרדום כשהוא עף קדימה באכזריות אחרי שהנהג בלם בפתאומיות ובקושי מצליח להחזיק את עצמו. שניות לאחר מכן הנהג המשיך בצילום כשהוא אומר למצלמה: "ובכן, זה מה שקרה", בזמן שהוא מתפוץ מצחוק. כאמור, לא ברור היכן צולם הסרטון הלא נעים הזה, אך מה שבטוח הוא שהתעוררה סערה עצומה וגולשים רבים שנתקלו בסרטון דורשים לברר מי הנהג ואת פיטוריו.