לפני שנתחיל, אנחנו מציעים שתקחו נשימה עמוקה כי לא מדובר בסיפור פשוט. יודעים מה? יכול להיות שמדובר באחד הסיפורים הכי קשים שהגיעו אלינו בתקופה האחרונה - ותאמינו לנו שהגיעו לפתח המדור הזה לא מעט סיפורים מוזרים והזיות מהלכות. אבל המקרה הבא, שהפך לוויראלי בכל אמריקה הלטינית, הוא באמת משהו יוצא דופן: אז מה קורה כשזוג מחליט לערבב בין אלכוהול, סמים וסקס בלילה מלא תשוקה? תשמעו סיפור.

זה קרה בשבוע שעבר בעיר המקסיקנית טוקספאן (Tuxpán) אשר ממוקמת במערב המדינה הלטינו-אמריקאית. באחד מלילות האהבה של זוג מקומי, החליטו השניים לשלב בין התשוקה שבערה בהם לסמים ואלכוהול, ומהר מאוד העניינים התחממו והם גלשו לאקט מיני סוער. האישה, כבדת המשקל כפי שניתן להבחין בתמונה, ביקשה מבן זוגה שיבצע בה מין אוראלי - ומהר מאוד השניים התמקמו בתנוחת 69 כדי לענג אחד את השנייה.

לפי חקירת המשטרה המקומית, השתלשלות העניינים לאחר מכן הייתה פחות או יותר כזו: האישה התמקמה עם ישבנה מעל פרצופו של בן זוגה ונכנסה לטראנס של תשוקה. בשלב מסוים הגבר החל לבעוט באוויר בהיסטריה, אבל האישה הייתה משוכנעת שזו תגובה טבעית להנאה שהוא חווה, כשלמעשה באותם רגעים הוא נשאר בלי אוויר ונחנק מבלי יכולת להגיב.

(הידיעה על האירוע הביזארי כפי שהתפרסמה בעיתונות המקומית)

דקות לאחר מכן האישה סוף סוף שמה לב שמשהו לא תקין קורה עם בן זוגה - בעיקר אחרי שגופו של הגבר החל להאדים והוא לא הגיב לקריאותיה. היא קמה במהירות, התקשרה לכוחות ההצלה, אך כשאלו הגיעו לא נשאר להם אלא לקבוע את מותו כתוצאה מחנק. האישה, שנבהלה מתוצאות האירוע, החליטה לברוח על נפשה, ושעות לאחר מכן היא נמצאה מתחבאת בשירותים של מסעדה מקומית.

חוקרי המקרה סיפרו לאחר לכידתה כי האישה צפויה לעמוד לדין על הריגה, כמו גם על סחר בסמים עקב כמויות הסם הרבות מזוג "קרוקודיל" שנמצאו בדירה שלה ושל בן זוגה המנוח. לא נעים.