מתברר שגם בשכונות הכי "בטוחות" בדרום אמריקה יכולים לפעמים להתרחש מקרים שמעידים שברגע שיש לך משהו בעל ערך ביד - זה כנראה לא באמת משנה איפה אתה מסתובב. זה בדיוק המקרה של העיתונאי הארגנטינאי לוסיאנו דולבר, העורך הראשי של האתר El Canciller שהסתובב השבוע בשכונת פאלרמו - אחת השכונות היותר איכותיות בבואנוס איירס. בזמן שהסתובב בשכונה, דולבר עלה לשידור לייב אצלו באינסטגרם, דיבר אל קהל צופיו, הכל היה רגוע - ואז ברגע אחד הכל השתנה.

בזמן השידור החי עברו לפתע לצדו של דולבר שני גנבים על אופנוע כבד ופשוט חטפו לו את הסלולרי מהיד. הכל כמובן שודר בשידור חי לכל עוקביו של העיתונאי שלא ממש האמינו למה שהתרחש לנגד עיניהם. "הסתובבתי בפלארמו, הכל היה רגוע, ולפתע תקפו אותי שני קולומביאנים מאוד חביבים וגנבו לי את הסלולר", כתב דולבר בחשבון הטוויטר שלו.

עוקביו של דולבר שהיו מחוברים לשידור החי נותרו מזועזעים מהמקרה ששודר כאמור בשידור חי, למרות שחלקם התייחסו לכל העניין בהומור. "זה לא יכול להיות!"; "טירוף בשידור חי"; ו"זה מראה על חוסר הבטחון שיש גם בפאלרמו, היו חלק מהתגובות שנקלטו בשידור החי. דולבר מצדו סיים את פוסט הטוויטר שלו במילים הבאות: "האמת? הם גנבו לי טלפון סמסונג - אז כרגע זו בעיקר בעיה שלהם", הוא כתב בהומור.