"נמאס לי לראות חרא מזויף ברשת": ג'ם וולפי הדהימה את מיליוני העוקבים שלה באינסטגרם אחרי שפרסמה פוסט שקורא למשתמשים להפסיק ללטש את תמונותיהם ברשתות החברתיות – ואפילו פרסמה תמונה "אמיתית" של הירכיים שלה.

וולפי פרסמה בתחילת השבוע קולאז' תמונות שנועד להדגיש את הפגמים בגופה – במקרה הזה, הצלוליטיס בירכיים שלה. האוסטרלית כתבה בתיאור הפוסט: "אידיאל היופי ברשת הוא מה ששוטף לנשים את המוח ומלמד אותן לשנוא את הגוף שלהן. בין אם זה שפתיים מפוצצות במילוי עד שהן נראות כמו נקניקיות או עור מלוטש כך שלא ניתן בכלל לראות את הנקבוביות שלו".

View this post on Instagram

A post shared by Jem Wolfie (@jemwolfie) on

"הלחץ החברתי להיראות מושלמת שכיח מאוד באינסטגרם והוא מאוד לא בריא. למעשה, הוא מוביל הרבה צעירים למסקנה שכך נראים אנשים באופן טבעי וזה לא נכון. זה הכל זיוף אחד גדול"', הוסיפה, ובהמשך הפוסט, אושיית הרשת ציינה שהיא מקפידה להשאיר את הפגמים שלה בתמונות, כולל קפלי שומן למיניהם או צלקות האקנה על פניה.

וולפי היא אחת מאושיות הרשת המצליחות ביותר באוסטרליה, עם יותר מ-2.7 מיליון עוקבים באינסטגרם. לפני כשנתיים, הפופולריות שלה נסקה בעקבות סדרת סרטוני "טריק שוט" שהציגו את כישרון הכדורסל שלה.

View this post on Instagram

A post shared by Jem Wolfie (@jemwolfie) on

הפוסט של וולפי הפך עד מהרה לאחד המצליחים של אושיית הרשת בשבועות האחרונים, עם קרוב ל-150 אלף לייקים ויותר מ-2,500 תגובות. "תודה לך", כתבה אחת העוקבות, "זה בדיוק מה שהייתי צריכה לשמוע היום". גולש נוסף הוסיף כי מדובר בפוסט אמיץ עם מסר חשוב מאוד, בעוד שאחר כתב: "כל מי שמסיר עוקב ממישהי בגלל צלוליטיס או סימני מתיחה הוא בתול. נקודה" – אמן.