ממש השבוע העלינו כאן אצלנו ב-mako גברים כתבה על סיפורי הסקס המגעילים ביותר שמצאנו וכללה 8 תקריות מיניות לא פשוטות לעיכול, ואנחנו, כמובן, מיד חשבנו לעצמנו שאם זרמתם איתנו עד כאן - אז אולי תזרמו איתנו קצת רחוק יותר? יש לנו תחושה שכן.

כמו שכולנו יודעים, סקס הוא אקט מקסים ומדהים, ולמרות זאת, הוא יכול להיות גם מסוכן לפעמים. לאור העובדה שאתם כל כך מתחברים לסיפורים על פציעות מיניות (נו תודו שכן), החלטנו לארגן לכם רשימה של כמה סיפורים על אנשים שחשבו שהם בדרך לאקט מיני מלא רומנטיקה ותשוקה - וכמובן שבסופו של דבר הוא נגמר לגמרי אחרת. מוכנים? תחזיקו חזק (באמת). 

"עשיתי סקס עם בחורה בעלת ציפורניים ארוכות ממש. כמו שאתם מתארים לעצמכם, היא שרטה לי את הגב וזה היה כואב כל כך. ניסיתי להזיז לה את הידיים מהאזור בעדינות, אבל היא לא הבינה את הרמז. בשלב מסוים, היא שרטה אותי חזק מדי והתחלתי לדמם וזה כמעט ונגמר באסון" – ג'סטין.

"בחורה אחת הביאה לי ביס באמצע מין אוראלי. לא לחצה מעט עם השיניים או נתנה לי נשיכה עדינה - אלא ממש נשכה לי את האיבר. אני לא יודע מה היא חשבה לעצמה – אולי שזה מדליק? זה לא היה! יודעים מה זה כן היה? כואב. מאוד" – דן.

"חברה שלי ואני החלטנו לקיים יחסי מין במקלחת, אבל מעט נסחפנו עם האקט ובשלב מסוים מצאתי את עצמי נופל על התחת – והיא עליי. למזלי לא שברתי כלום, אבל סבלתי מכאבי תופת בעצם הזנב במשך שבוע" – פטריק.

"בחורה אחת ביצעה בי מין אוראלי ונהגה להיעזר בידיים שלה שהיו עם מלא טבעות. לאחת הטבעות היו שוליים חדים באופן שהן שפשפו לי את איבר המין. זה היה כאב רגעי, אבל הוא היה ממש חד. ללא ספק אחד הכאבים הטראומתיים ביותר שחוויתי בחיי" – אלכסנדר.

"בחורה אחת ששכבתי איתה החליטה לנסות משחקים עם קוביות קרח. מפה לשם, היא החלה לשפשף אותן על האיבר שלי, ומה שהתחיל עם אובדן תחושה באיבר הפך לכאבים מטורפים. היום אני מסרב בתוקף לשלב קרח בחיי הסקס שלי" – אשר.

"באופן כללי, אני מאוד אוהב שמשחקים לי עם הפטמות בזמן הסקס. אף על פי כן, הייתה לי פעם עם איזה בחורה שלחצה וסיבבה אותן חזק כל כך שכמעט בכיתי. הציפורניים שלה היו חדות ממש והיא כל הזמן צבטה אותי. זה ללא ספק הסקס הכי גרוע בחיים שלי" – רנדי.

 

סקס עם הבוס (צילום: shutterstock | Realstock)
"היא הייתה בטוחה שאני צוחק עליה ופשוט המשיכה" | צילום: shutterstock | Realstock

"שכבתי עם מישהי פעם כשהיא מעליי. לפתע, הפין שלי היה בחוץ והיא התיישבה עליו חזק כל כך שהוא התקפל לשניים. נסענו למיון והרופאים איששו את החשד שלי: שבר בבסיס הפין. לקח לי כמה שבועות להחלים מזה. זאת הייתה החוויה הכואבת ביותר בחיים שלי. היום אני משתדל להיות למעלה כמה שיותר" – ווסטון.

"איזה בחורה שהייתי איתה המשיכה בסקס אחרי שגמרתי. היא הייתה למעלה והיא פשוט לא הפסיקה לרכוב עליי כמו משוגעת. אמרתי לה שאני צריך כמה רגעים בשביל להתאפס על עצמי לפני שאני אוכל להמשיך – היא הייתה בטוחה שאני צוחק עליה ופשוט המשיכה" – רוברט.

"זה קרה בזמן הפורליי. אני לא יודע בדיוק מה קרה שם, אבל אשתי העבירה את היד שלה מעל איבר המין שלי והיא תקעה את הציפורן של בשופכה שלי (כלומר, החור שממנו מוטל השתן או נפלט הזרע). מיותר לציין שבאותו ערב לא היה סקס" – גרג.