"קיבלתי הצעות להשתתף בסרטי פורנו – ואני לא מפחד מה אנשים יחשבו עליי": פאולו רוברטו, דוגמן ברזילאי בן 23, חשף לאחרונה כיצד קיבל פניות מתעשיית המין להשתתף בעשרות סרטים פורנוגרפיים - ולטענתו מפיקים פנו אליו במטרה ללהק אותו בתור הכפיל של כוכב הכדורגל כריסטיאנו רונאלדו.

"שלחו כל מיני הצעות, אבל לא רציתי לקחת חלק בכלום", הוא סיפר. "אני לא מסוגל לדמיין את עצמי מקיים יחסי מין בחדר מלא במצלמות, אני פשוט לא הייתי יכול לעשות דבר כזה. פחות מעניין אותי מה אנשים חושבים עליי, אני פשוט מאמין שזה משהו שצריך לעשות בפרטיות – בלי מצלמות".

View this post on Instagram

A post shared by Paulo Roberto (@pauloroberto_official) on

View this post on Instagram

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

רוברטו, כך נכתב בתקשורת הברזילאית, הפך בשנים האחרונות לכוכב עולה בעולם הדוגמנות המקומי עם יותר מ-41 אלף עוקבים באינסטגרם,. הוא עובד בתור דוגמן הלבשה תחתונה במשרה מלאה, ולטענתו, בכירים בתעשיית הפורנו אינם היחידים שטענו שיש דמיון בינו ובין כוכב הכדורגל הפורטוגלי. למרות זאת, הוא מדגיש שאין לו שום עניין בכדורגל.

הדוגמן הברזילאי נשאל בעבר מה הוא חושב  על דוגמנות הלבשה תחתונה, ספציפית כשזה נוגע לגברים, ולטענתו ניכר שהשוק עדיין נשלט על ידי נשים, ולמרות זאת, מסתמן כי יש ריח של שינוי באוויר: "אני חושב שעירום גברי התחיל לקבל הרבה יותר לגיטימציה בתחום שלנו בתקופה האחרונה", הוא סיכם, והוסיף כי הוא עצמו לא מצליח לראות כל כך את הדמיון בינו לבין כוכב הכדורגל הפורטוגלי.