סרטון שמשתולל ברשתות החברתיות בשבוע האחרון מציג גבר ואישה תושבי האיטי שהועברו באופן בהול לבית החולים אחרי שעל פי החשד קיימו יחסי מין בחדר חשוך, ובזמן שניסו ל"רכך" עניינים עם חומר סיכה - אחד מהם התבלבל ומרח דבק מגע שמיועד לתיקון נעליים. רגע, מה? כן כן - קראתם נכון.

בסרטון שהופץ ממש לאחרונה ובימים האחרונים הפך לסופר ויראלי, ניתן לראות את בני הזוג כשהם מובלים לבית החולים על גבי דלת, עוברים בין ההמון שלא מאמין למראה עיניו; הגבר מכסה את פניה של האישה בזמן שגם הוא מנסה להימנע מלהתמודד עם הסיטואציה המביכה.

כמו שתוכלו לראות בסרטון, הזוג המאוהב הובל כשהוא "דבוק" אחד לשניה ברחובות האיטי לטובת קבלת טיפול רפואי דחוף. על פי דיווחים בכלי תקשורת מקומיים הזוג התבלבל בין שפורפרת דבק המגע לחומר הסיכה בו השתמשו - סוג של שמן מקומי מאוד פופולרי בהאיטי ומשמש בין היתר לריכוך מצבים אינטימים.

אחרי טיפול רפואי דחוף השניים פונו לביתם כשהם סובלים מחבלות קלות. כרגע הסרטון כאן למעלה הוא היחידי שפורסם מאותו אירוע ביזארי, ולא מעט גולשים שנתקלו בו טענו שמדובר ב"פייק ניוז" ואין סיכוי שאירוע כזה יכול להתרחש במציאות. אנחנו מצדנו כאמור כל כך מנוסים במקרים ביזאריים מהסוג הזה שלא יפליא אותנו אם יתברר שהמקרה הזה אמיתי לחלוטין. לא נעים. לא נעים בכלל.

(מקור)