מקסיקו סיטי: סצינה מבדרת במיוחד בכיכובם של מכונאי רכב ובנו הצעיר הפכה לוויראלית בטירוף אחרי שהאב ביקש מבנו הקטן להעביר לו את הג'ק בזמן שטיפל ברכב באזור מגוריהם.

אבל לפני הכל, הנה שיעור קצר בספרדית-מקסיקנית שהכרחי להבנת הסיטואציה ההורסת: אם אצלנו למכשיר הזה שמגביה את הרכב קוראים ג'ק - אז במקסיקו הכינוי לכלי העבודה הוא "חתול" (GATO).

וכך, בזמן שהאב שכב מתחת לרכב, הוא ביקש מבנו הצעיר להעביר לו את "החתול", ובנו הקטן עשה בדיוק מה שאביו ביקש ממנו והלך להביא, ובכן, חתול.

"לא! לא את החתול הזה, תביא את החתול השני דיוויד", נשמע האב אומר לבנו. "תעביר לי את החתול השני", המשיך וביקש ממנו בזמן שהבן הלך להביא חתול נוסף.

לבסוף, נראה שגם הילדון איבד את סבלנותו לבקשות "המוזרות" של אביו ופשוט הלך והביא את 3 החתולים המשפחתיים. כשחזר לכיוונו של אביו, די מעוצבן, אמר לו הילד: "הנה, קח את שלושת החתולים", וכאן האב כבר איבד את שלוותו, שלף את עצמו מתחת לרכב והסביר לבנו מה הוא בדיוק צריך.

לא ברור האם הסצינה הזו מבוימת או לא, אבל מה שבטוח הוא שהיא מצחיקה להפליא, ולפי אתרים שונים באמריקה הלטינית שסיקרו את הסיפור הזה - הסרטון החביב נצפה כבר יותר מ-6 מיליון פעמים ברשתות החברתיות השונות. דעתכם?