תוכנית טלוויזיה פרואנית הובילה לסערה אדירה בדרום אמריקה בשבוע האחרון לאחר שרבים מהצופים טענו שדוגמנית שהגיעה להתארח בה הוטרדה מינית בשידור חי. התקרית יוצאת הדופן ארעה בתכנית המערכונים של הקומיקאי המקומי לופז אליאגה, שם אדם לבוש בתחפושת של החתול סילבסטר נראה נוגע בדוגמנית הפרואנית פטימה סגוביה.

סגוביה, אושיית רשת עם יותר ממיליון עוקבים ברשתות החברתיות, נראית במהלך הסרטון כשהיא רוקדת באולפן בזמן שלידה עמד שחקן אלמוני בתחפושת של חתול. שניות לאחר מכן נראית סגוביה קופצת במקומה אחרי שאותו שחקן נוגע לה בישבן, אז היא הפנתה אליו מבט זועם והכתה אותו באפו.

התקרית הפכה מאז שידור התכנית לוויראלית בכל דרום אמריקה וגרפה מאות אלפי תגובות מהגולשים, חלקם זעמו על התנהגותו של השחקן. "זו תקרית מכוערת ופוגענית", כתב אחד הגולשים. "אני מקווה מאוד שהמשטרה תחקור את מה שקרה שם", וגולש אחר טען שתוכניות קומיות בסגנון מדרבנות התנהגות מטרידה מסוג זה.

מנגד, היו גם גולשים שלא הבינו על מה המהומה או טענו שלא צריך למהר ולהאשים את השחקן בהטרדה מינית. "לא יודע מה איתכם, אבל אני לא רואה שהוא נגע בה", כתבה גולשת נוספת. "יותר מזה, אני בספק שהוא הצליח לראות משהו עם המסכה המטופשת הזאת".

סגוביה עצמה עדיין לא הגיבה על האירוע המדובר, וכך גם הפקת התכנית עצמה שטרם הודיעה האם תנקוט בהליכים כלשהם נגד השחקן מתחת לתחפושת, ומאז שידור התכנית עסוקים מרבית כלי התקשורת בדרום אמריקה בעברה של סגוביה והסברים על פעילותה הרבה ברשת.

על פי הדיווחים בכלי התקשורת בפרו ובכלל, סגוביה פרצה לתודעה הציבורית דרך הרשתות החברתיות לפני כשלוש שנים אחרי שהשתתפה בשעשועון ריקודים מקומי, ומאז היא קיבלה את הכינוי "לה צ'וקונה" והפכה לאושיית פינטס באינסטגרם שם עוקבים אחרי למעלה  מ-1.2 מיליון איש.